Kasia Tusk – dzieci

Kasia Tusk od 2011 roku prowadzi znanego bloga MakeLifeEasier. Od tego czasu zyskała masę fanów i obserwujących na Instagramie. Blogerce powodzi się jednak nie tylko w sferze zawodowej. Córka Donalda Tuska jest szczęśliwą żoną Stanisława Cudnego, z którym jest związana od 2008 roku. Para poznała się już w liceum, jednak miłość przyszła dopiero parę lat później. Małżonkowie pod koniec stycznia 2019 roku przywitali na świecie pierwszą córeczkę – Lilianę. Przypomnijmy, że to, że blogerka urodziła, wydało się przypadkiem na Twitterze, kiedy obserwatorzy Donalda Tuska zaczęli gratulować mu narodzin wnuczki. 

Od kilku dni w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Tym razem plotki okazały się być prawdą. Sekret zdradziła „Super Expressowi” teściowa blogerki.

Kasia Tusk w drugiej ciąży

Kasia Tusk już niebawem przywita na świecie drugie dziecko! Informację zdradziła „Super Expressowi” mama Stanisława Cudnego, Anna Lutomska. Teściowa Kasi Tusk przyznała, że cała rodzina i bliscy znajomi ogromnie się cieszą i trzymają kciuki za przyszłych rodziców.

Jakże to wieści szybko się roznoszą (...) „Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!” – powiedziała "Super Expressowi" teściowa Kasi Tusk. 

Kasia Tusk przywita na świecie chłopca czy dziewczynkę? Na razie nie zdradzono jeszcze tej informacji. Nie wiadomo również, kiedy dziecko przyjdzie na świat i jakie otrzyma imię. Wiedząc, że Kasia Tusk jest bardzo skrytą osobą, raczej szybko się tego nie dowiemy. Pozostaje nam czekać, na oficjalne oświadczenie blogerki i jej męża.