Jennifer Lopez pochwaliła polskiego artystę

Jennifer Lopez to gwiazda wielkiego formatu - utalentowana piosenkarka i aktorka, a do tego zjawiskowo piękna. Fani kochają ją za naturalność, południowy temperament, seksapil i wyczucie stylu. Wystarczy słowo czy post w social mediach, by rozpromowała jakąś markę, tytuł lub wschodzącego artystę. Tym razem ten zaszczyt spotkał wyjątkowo zdolnego polskiego artystę - rysownika. Jak do tego doszło?

Zobacz też: Jennifer Lopez została dresiarą? Fani są zachwyceni!

Jennifer Lopez pochwaliła polskiego artystę. Kim jest Bartek Smagiel?

Jennifer Lopez wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie z przygotowań do gali magazynu People. Wyglądała jak zwykle nieziemsko. Nie dość, że krwiście czerwona suknia podkreślała jej egzotyczną urodę, to trudno uwierzyć, że J.Lo przekroczyła w tym roku magiczną granicę 50. lat, to wygląda tak, jakby zawarła pakt z diabłem! Uroda J.Lo zainspirowała polskiego artystę na tyle, że stworzył jej portret. I to nie byle jaki, bo zwrócił uwagę samej muzy, która udostępniła pracę Bartka Smagiela na swoim Instastories. Oprócz wielkiego wyróżnienia jest to też ogromna promocja dla młodego rysownika.

"Wow!!! Niesamowity rysunek fana. Jesteś bardzo uzdolniony", napisała Jenniefer Lopez.

Bartek Smagiel nie krył zaskoczenia i wielkiego szczęścia związanego z takim wyróżnieniem jak uznanie ulubionej gwiazdy. 

"Za***ista radość zobaczyć mój rysunek udostępniony przez J.Lo", napisał na swoim Instagramie.