Horoskop na wtorek 13 lutego 2024 Pozwala zajrzeć w najbliższą przyszłość i poznać jej tajemnice. Barana czeka wyjątkowe szczęście, Waga zajdzie komuś za skórę, a Wodnik dopiero zacznie myśleć o walentynkach. Przeczytaj i odkryj, co cię czeka.

Baran (21.03-19.04)

Baran może liczyć na wyjątkowe szczęście we wtorek. Wszystko będzie układało się po jego myśli, a zmartwienia odlecą w dal. Będzie mógł liczyć na uśmiech losu, a także ogromną satysfakcję i podbudowanie pewności siebie.

Byk (20.04-20.05)

Byk stawi czoła nauczce za swoje postępowanie. Nie zawsze zachowuje się uczciwie i w porządku wobec innych, dbając przede wszystkim o swoje cele i własne dobro. Nadejdzie czas poniesienia konsekwencji czynów.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta zrobią sobie nadzieję na ten dzień, mając konkretne plany, jednak los je pokrzyżuje. Ten znak zodiaku nie będzie miał na to żadnego wpływu, pozostanie mu ewentualne przełożenie w czasie swoich zamierzeń.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś rozdrażniony w nieuzasadniony sposób, po prostu rano wstanie lewą nogą. Każdy najmniejszy szczegół będzie w stanie go wyprowadzić z równowagi, więc wskazana będzie medytacja oraz panowanie nad sobą.

Lew (23.07-22.08)

Lew podejmie się dziś wyzwań, które uda mu się zakończyć dopiero z końcem tygodnia. Będzie zmuszony wykazać się cierpliwością oraz pracowitością, żeby dążyć do osiągania swoich największych celów oraz marzeń.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna zacznie znajdować źródło szczęścia w drobnostkach, których do tej pory nie zauważała. Szczegóły i małe rzeczy powinny stanowić podstawę radości człowieka, bo wielkie wydarzenia zdarzają się relatywnie rzadko.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga dziś zajdzie komuś za skórę. Będzie nierozważna i nieostrożna, przez co urazi czyjeś uczucia i wywoła niesmak. Powinna jak najszybciej zebrać się w sobie i przeprosić tę osobę, żeby zapobiec dalszemu rozwojowi konfliktu.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion odczuje na swoich barkach ciężar odpowiedzialności w dorosłym życiu. Nie będzie czuł się gotowy na tak wielkie zobowiązania, jednak codzienność nie pozostawi dziś na nim suchej nitki i ten znak zodiaku musi stawić temu czoła.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec zatęskni za dzieciństwem i jego urokami. Poczuje, że brakuje mu ówczesnej beztroski i nieznaczących problemów, a także dziecięcej wiary w dobro. Powinien odkryć w sobie wewnętrzne dziecko i dać mu dojść do głosu.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec odniesie dziś wrażenie, że czas leci zbyt szybko, a on sam nie będzie za nim nadążał. Przez natłok obowiązków zmartwi się, że nie uda mu się ich wszystkich zrealizować na czas, ale ostatecznie wszystko mu się uda.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik dopiero teraz poważniej pomyśli o walentynkach i zacznie je planować. To dobry moment na zaproszenie gdzieś drugiej połówki lub umówienie się z obiektem westchnień. Watro zorganizować coś przemyślanego.

Ryby (19.02-20.03)

Do Ryb dojdą dziś przykre wieści. Zaburzy to ich system działania na ten dzień oraz spowoduje wewnętrzną walkę z silnymi emocjami. Ten znak zodiaku powinien pozwolić sobie na spokojne i bezpieczne przeżycie tej trudnej chwili.