Jak wybrać pierścionek zaręczynowy? Indywidualne podejście do tematu

Nie ma bardziej osobliwego prezentu niż pierścionek zaręczynowy. Warto więc zadbać o to, żeby obdarowywana osoba czuła się wyjątkowo, a jej najskrytsze marzenia zostały spełnione. Jak to zrobić?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, co lubi Twoja partnerka. Nie każda kobieta marzy o wielkim pierścionku zaręczynowym, który bije blaskiem znajdujących się w nim diamentów. Wiele z nich woli coś małego, ale bardzo eleganckiego - większe znaczenie ma dla nich sama symbolika niż wygląd prezentu. Warto to jednak dokładnie sprawdzić, najlepiej zaglądając do biżuterii swojej ukochanej.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy? Szafir lub diament będą strzałem w dziesiątkę

Jeśli zastanawiasz się, jaki powinien być pierścionek zaręczynowy, to zapewniamy Cię, że musi być wyjątkowy. Taki efekt osiągniesz wybierając szafir lub diament jako zdobienie. Wyróżniają się one elegancją i klasą, a jednocześnie znajdują się w ofercie wielu salonów jubilerskich. Oczywiście nie są to jedyne opcje. Jeśli chcesz zachwycić swoją ukochaną powinieneś spojrzeć również na pierścionki zaręczynowe z rubinem oraz brylantem.

Jakie zmierzyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Rozwiązanie tego problemu jest stosunkowo proste. Rozmiar pierścionka zaręczynowego najlepiej poznać poprzez zmierzenie innego pierścionka ukochanej. Pomoże w tym suwmiarka, dzięki której poznasz jego średnice - na jej podstawie jubiler wskaże szerokość biżuterii, która będzie idealnie pasowała na palcu wybranki. Możesz oczywiście również zapytać swojej przyszłej narzeczonej o to, jaki rozmiar będzie idealny, ale psuje to całą niespodziankę. A to właśnie ona, według wielu kobiet, jest w tym wszystkim najpiękniejsza!