Jackie Stallone: najpopularniejsza wróżka Hollywood

Jackie Stallone była wielką ekscentryczką. Mając 15 lat, uciekła z domu i dołączyła do cyrku, później założyła własną siłownię i prowadziła w Telewizji pierwszy program o fitnessie przeznaczony dla pań. Dołożyła swoją cegiełkę do spopularyzowania wrestlingu wśród kobiet. W wieku, w którym większość z nas od dawna jest już na emeryturze, wzięła udział w Big Brotherze, z którego została eksmitowana. Choć miała w życiu wiele karier, to do jednej ze swoich profesji podchodziła ze szczególnym sentymentem.

Jackie Stallone to najprawdopodobniej najpopularniejsza wróżka wśród celebrytów, która nigdy nie zamierzała zachować swoich paranormalnych zdolności dla siebie. Wywróżyła między innymi rozwód swojego syna, Sylwestra Stallone’a. Gdy po intensywnym romansie z duńską aktorką Brigette Nielsen, zakochany aktor postanowił powiedzieć swojej ukochanej sakramentalne „tak”, Jackie oświadczyła, że ma natychmiast odwołać ślub, bo po prostu nie ma sensu go organizować. Nawet jeśli jej nie posłucha i zdecyduje się stanąć z Brigette na ślubnym kobiercu – ona nie pojawi się na ceremonii. Oznajmiła, że przewidziała, że ich małżeństwo nie potrwa dłużej niż do następnego zaćmienia i miała rację. Para rozwiodła się po dwóch miesiącach.

ZOBACZ TEŻ: Ciasteczka z wróżbą: jak je upiec i na jakie okazje można je wykorzystać?

Jackie Stallone wróżyła z pośladków?

Niestety nie wiemy, czy Jackie Satllone wywróżyła to za pomocą swojej ulubionej metody. Okazuje się, że kobieta była mistrzynią rumpologii, czyli pseudonauki, która zajmuje się wróżeniem z pośladków. Z ich kształtu, ilości pieprzyków zmian skórnych i wszystkich nierówności była zdolna wyczytać charakter człowieka i przewidzieć jego losy. Na swojej stronie internetowej umieściła całą zakładkę poświęconą tej antycznej sztuce. Ponoć swoimi korzeniami sięga ona Babilonu, a prawdziwe mistrzostwo w niej osiągnęli starożytni Grecy i Rzymianie.

Jackie Stallone wniosła również swój wkład w tę niedocenioną profesję. Odkryła, że prawy pośladek jest połączony z lewą półkulą mózgu, podczas gdy lewy połączony jest z prawą. Przy tym lewy reprezentuje przeszłość, a prawy przyszłość.

Co sądzicie o tym mało znanym talencie najsłynniejszej wróżki Hollywoodu? Chciałybyście wiedzieć, co mówią o Was Wasze pośladki?

ZOBACZ TEŻ: Pieprzyki na twoim ciele wiele mówią o Tobie. Jak wróżyć z pieprzyków na ciele?

Zobacz także: