ŻYCIE OSOBISTE

Pomaga ci Jowisz, nic więc dziwnego, że w sprawach sercowych trwa dobra aura. Nie myśl jednak, że możesz spocząć na laurach i nie pielęgnować relacji z partnerem. Samotnym planety pomogą w nawiązywaniu znajomości. Związki, w których brakuje tego, co najważniejsze: szacunku i szczerości, rozpadną się w tym roku.

I DEKADA Rok zapowiada się dla ciebie spokojnie. Jesteś z kimś? Wspólne życie będzie się układać szczęśliwie, ale wykaż inicjatywę, weź sprawy w swoje ręce, zadbaj o miłość. Jesteś singielką? Przyciągniesz osoby uczuciowe, ciepłe i zrównoważone.

II DEKADA Koziorożce bez pary będą energicznie poszukiwać drugiej połowy. Pluton w twoim wycinku zodiaku zapowiada wielkie uczucie. Jest jednak druga strona medalu: gwałtowne uczucie może być niszczące. W związkach możliwe przetasowania.

III DEKADA Uran, który wpływa na twój wycinek zodiaku, może poprzestawiać miłosne dekoracje. Ktoś, na kogo zwróciłaś uwagę, nagle przestanie być ważny, albo odwrotnie, ktoś inny wyjdzie z cienia. W stałych związkach też sporo będzie się działo, ale bez obaw – nie muszą to być rozstania.

KARIERA I PIENIĄDZE

Do września, dzięki Jowiszowi, będą okazje, żeby poprawić kondycję twoich finansów. To dobry czas na robienie kariery, ambitne plany. Jeśli los złoży ci kuszącą propozycję, korzystaj. Masz szansę na znaczący awans, pracę na własny rachunek, popularność i na duże pieniądze!

Zobacz także:

I DEKADA Zostaną wreszcie zauważone twoje kompetencje, szef uzna, że naprawdę znasz się na rzeczy. Być może zechce cię awansować lub powierzy ci lukratywne zadanie. Z końcem roku zachowaj zwiększoną ostrożność w kwestiach finansowo- -prawnych, a wszystko pójdzie dobrze.

II DEKADA Twoje ambicje będą teraz znacznie większe. Oby nie stały się o numer za duże. Póki działasz mądrze i nie kieruje tobą pycha, plany się powiodą. W tym roku możesz zmienić zawód, pójść w nowym kierunku. Nie decyduj się jednak na ryzykowne posunięcia, przesadne inwestycje i kredyty.

III DEKADA Gwiezdna koniunktura dopisze, ale Uran wywoła być może jakieś zawirowania w sferze zawodowej. Nie bój się niespodzianek. Jeżeli zachowasz otwartość, jakaś nieoczekiwana propozycja sprowokuje cię do zmian lub sama wpadniesz na dobry pomysł.