ŻYCIE OSOBISTE

Jowisz szykuje wiele romantycznych chwil, lecz Saturn nie pozwoli na beztroskę. Problemy mieszkaniowe, zobowiązania jednego z was... Nie będą to bezchmurne romanse, a i w stałych związkach trzeba będzie stawić czoło problemom. Jest jednak szansa na dobre zakończenie. Decydując się na nowy związek, ostrożnie podejmuj decyzje, nie nadużywaj zaufania partnera.

I DEKADA Jesteś pod silnym wpływem Saturna oraz Marsa. To mieszanka wybuchowa. Duża amplituda emocji przy twojej spontanicznej naturze może być bardzo męcząca. Rozstania i powroty, miłość i... zazdrość? Buduj swoje związki powoli, wyciągając wnioski z doświadczeń. Od września sprawy ułożą się lepiej.

II DEKADA Ten rok będzie dla ciebie korzystny wyłącznie pod warunkiem, że zdejmiesz różowe okulary, które zakłada ci iluzjonista Neptun. Nie łudź się, że kogoś zmienisz lub że sytuacja sama się wyprostuje. Świadomie podejmowane decyzje, marzenia oddzielone od złudzeń to warunek, aby do twoich drzwi zapukało szczęście. W stałym związku strzeż się nieszczerości.

III DEKADA Rok upłynie spokojnie. Uran ześle miłość samotnym, a parom okazję do ciekawych doświadczeń. Pamiętaj jednak, że w kolejnym roku Saturn dotrze do twojego słońca. Dlatego nie angażuj się w związki, których przyszłość rysuje się mgliście.

KARIERA I PIENIĄDZE

Wyzwania, które pojawią się teraz, przyniosą ci sporą satysfakcję. Ale nie dowiesz się tego, jeśli ich nie podejmiesz. Niektóre odcinki kariery okażą się wyboiste. Czasem los jedną ręką będzie ci dawał, a drugą zabierał.

Zobacz także:

I DEKADA Jeśli szczęście do ciebie się uśmiechnie, odwzajemnij uśmiech, korzystaj z szans takich, jak awans lub dodatkowe źródła dochodów. Rok będzie obfitował w zwroty akcji. Miej więc w zanadrzu oszczędności i plan B.

II DEKADA Nie daj się uwieść mrzonkom, iluzjom oraz pobożnym życzeniom. Masz teraz wielkie szanse na ominięcie raf, ale musisz mocno trzymać stery. Rozważnie podejmuj decyzje, szczególnie te dotyczące inwestycji.

III DEKADA Twoja sytuacja zawodowa będzie stabilna. Jeśli jednak sama chcesz coś zmienić, możesz liczyć na wsparcie Urana. Niewykluczona okazja do zmiany pracy.