ŻYCIE OSOBISTE

Właśnie teraz możesz spotkać tego kogoś, kto jest ci przeznaczony. Ale, za sprawą Saturna, tempo dojrzewania znajomości nie będzie ekspresowe. Dla Wodników związanych to rok emocjonalnego spokoju i materialnego bezpieczeństwa. W grę wchodzą: budowa domu, powiększenie rodziny, stabilizacja finansowa i wygodniejsze życie.

I DEKADA W stałych związkach liczą się teraz wierność i lojalność. Jesteś bez pary? Rozglądaj się za swoją połówką. Wspierają cię Saturn i Mars. Końcówka roku będzie wystrzałowa. Niespodziewana miłość? Ślub?

II DEKADA W stałych związkach dobre nastroje. Żadne niespodzianki nie będą burzyć planów. Zapowiada się też trochę atrakcji, okazji do podróży. Jeśli jesteś samotna, zachowaj cierpliwość. W przyszłym roku obejmą cię korzystne wpływy Saturna i Jowisza, a to oznacza interesującą perspektywę.

III DEKADA Uran obdarzy cię łatwością w nawiązywaniu kontaktów, szykuje też niespodzianki – spotkania, które mogą zmienić twoje plany. Może wyjedziesz gdzieś daleko i zaczniesz żyć całkiem inaczej? W stałych związkach dobry rok.

KARIERA I PIENIĄDZE

Ten rok przyniesie ci materialną stabilizację, ale także okazję do rozwoju zawodowego. Saturn w Strzelcu stworzy bezpieczne otoczenie w pracy, zachęcając jednocześnie do podnoszenia kwalifikacji. Pojawić się może propozycja nowej spółki, awansu, szansa na prestiżowe stanowisko.

Zobacz także:

I DEKADA Masz teraz wszystko, co niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Mars da ci dużą energię, Saturn – odpowiedzialność, a Jowisz – fart! To dobry czas na inwestycje w nieruchomości. Jedynym warunkiem będą systematyczne działanie oraz jasno wytyczona droga.

II DEKADA Ten rok nie przyniesie ci jeszcze spektakularnych sukcesów. Więcej szans będzie w następnym, ale już teraz przygotuj grunt. Oszczędzaj, ponieważ wkrótce pojawi się jakiś bardzo ważny cel.

III DEKADA Zapewne chcesz się rozwijać, robić coś nowego, innego niż do tej pory. Nie obędzie się bez niespodzianek, ale ty nie lubisz się nudzić. Niewykluczone, że pewne zmiany, które zajdą w tym roku, zmuszą cię do decyzji i rozpoczęcia nowego etapu emocjonującej kariery.