Byk straci dziś szansę na miłość, a Lew cały dzień będzie senny. Horoskop dzienny na środę 1 lutego 2023 roku nie sprzyja niektórym znakom zodiaku. Są też jednak tacy, którzy mogą liczyć na przychylność losu. Czy dla ciebie gwiazdy będą łaskawe? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, co cię dziś czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran skupi się dziś na karierze i pieniądzach. Powinien odważnie iść po swoje i wykazać się w każdej dziedzinie swojego życia. Musi jednak uważać, żeby nie podążać po trupach po celu. Jeśli kogoś wykorzysta, będzie miał wyrzuty sumienia. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk musi dziś uważać w sferze uczuć. Osoby w związkach czeka poważny kryzys, który może się źle skończyć, jeśli nie pójdą na kompromis. Single natomiast nie będą dziś czujni i szansa na miłość życia może przejść im koło nosa. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta zadbają dziś o swoją kondycję. Czas wziąć się za siebie, żeby poczuć się lepiej we własnej skórze. Ostatnio bowiem zbyt często narzekały na wygląd i zdrowie. Już zmiana myślenia może dodać im pewności siebie i zdziałać cuda. 

Rak (21.06-22.07)

Rak dziś może być zestresowany, ponieważ czeka go dzień pełen wyzwań. Przede wszystkim będzie mu trudno funkcjonować ze współpracownikami, którzy mogą od niego sporo wymagać. Powinien zachować spokój, a wszystko się ułoży. 

Lew (23.07-22.08)

Lew nie będzie miał dziś na nic siły. Od rana będzie senny i nic nie będzie szło po jego myśli. Powinien skupić się tylko na tym, co musi zrobić, a następnie odpocząć i zregenerować siły. Dziś jego zdrowie jest najważniejsze i nie może się przepracowywać. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie dziś w towarzyskim nastroju. Wszyscy zaczną do niej lgnąć i pozna wiele nowych osób. Niektóre z tych znajomości okażą się obiecujące. Dzięki nim Panna jest w stanie sporo zyskać, a być może nawet jej serce zabije szybciej. 

Waga (23.09-22.10)

Waga nie powinna dziś podejmować ważnych decyzji, bo gwiazdy nie sprzyjają jej pod tym względem. Lepiej, żeby skupiła się wyłącznie na tym, co ma do zrobienia, a potem oddała się relaksowi. Inaczej będzie miała wszystkiego dość i stanie się opryskliwa. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś ciekawski i zacznie zadawać pytania, które okażą się... trafne. Odpowiedzi na nie powinien wykorzystać do zdobycia tego, o czym marzy. Sukces czai się bowiem na horyzoncie i wystarczy wyciągnąć po niego rękę. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec od rana będzie w doskonałym humorze, którym zacznie zarażać innych. Dzięki temu może mieć pewność, że wszyscy będą zachwyceni jego pomysłami. Nie powinien bać się odważnie wyrażać własnego zdania, a osiągnie sukces. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec pokaże dziś swoją próżność. Będzie otaczał się samymi drogimi przedmiotami i emanował poczuciem wyższości. Przez to sam może poczuje się dobrze, ale narazi się komuś, kto nie lubi takiego podejścia i już niedługo tego pożałuje. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie miał dziś sporo energii - nie może doczekać się bowiem czegoś, co wydarzy się już niedługo. Powinien już dziś zacząć się do tego szykować, żeby nie przegapić żadnej okazji. Dzięki temu czekają go niezapomniane przeżycia. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś bardzo zapracowane. Nie powinny jednak brać na siebie wszystkich obowiązków. Warto dać sobie pomóc i o tę pomoc poprosić. Inaczej błyskawicznie poczują brak sił i nie będą miały na nic energii, a można tego uniknąć. 

Zobacz także: