W 2023 roku luty to numerologiczna 9. Właśnie dlatego będzie to dość spokojny miesiąc, który pozwoli nam zajrzeć w głąb nas samych. Sprzyja jednak porywom serca - ześle nam miłość, ale... mimo wszystko musimy uważać na ludzi. Zobaczcie, jaka dokładnie jest numerologia na luty 2023 i przekonajcie się, co to dla was oznacza. 

Luty 2023 to numerologiczna 9

Numerologia miesiąca co roku jest inna. Oblicza się ją bowiem poprzez dodanie cyfr miesiąca do cyfr znajdujących się w roku. W związku z tym, że mamy 2023, luty jest numerologiczną 9. Da się to prosto obliczyć: 0+2+2+0+2+3=9. Zobaczcie, co to dla nas oznacza. 

Zobacz także: 

Numerologiczna dziewiątka to cyfra związana z empatią i wrażliwością. Wiąże się z dobroczynnością i pomocą innym. Właśnie dlatego w tym miesiącu potrzeby drugiego człowieka powinny być dla nas najważniejsze. To jednak nie wszystko. 

Co oznacza numerologiczna dziewiątka?

Dziewiątka w numerologii wiąże się z miłością. Sprzyja zawiązywaniu nowych relacji, szybszym porywom serca, ale też poważnym zobowiązaniom. To dobry czas na oświadczyny lub decyzję o wspólnym zamieszkaniu czy dziecku. W tym roku dziewiątka jest spotęgowana przez chiński rok królika, który także korzystnie wpływa na takie decyzje, więc możemy odczuwać to jeszcze bardziej. 

Trzeba jednak uważać. Troska o dobro drugiego człowieka może się wiązać z tym, że ktoś nas wykorzysta. Właśnie dlatego tak ważne jest bycie czujnym i niepoddawanie się manipulacji. 

Numerologiczna dziewiątka jest też bardzo kreatywna. Dlatego może sprawić, że będziemy niezwykle pomysłowi, a co za tym idzie - osiągniemy sukces i zostaniemy sowicie wynagrodzeni. Warto jednak pamiętać, że tu najważniejsza jest sumienność i ciężka praca.

Zobacz także:

A wy wierzycie w numerologię? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: