Horoskop finansowy na luty 2023 podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym miesiącu w sprawach związanych z pieniędzmi.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym miesiącu znajdzie dobry patent na oszczędzanie. Jeśli uda ci się odłożyć nieco gotówki, dodaj ją do zaoszczędzonej kwoty i odłóż na przyszłość. Twój wkład przyda ci się już wkrótce, gdy trafi się doskonała okazja na zakupy lub inwestycje. Lepiej poskładać drobne sumy na co dzień, niż się zapożyczać, nawet "na chwilę". 

Byk (20.04 – 20.05)

Byk przeprowadzi dogłębną analizę wydatków i dostrzeże szansę na zdobycie niezłej sumki. Będzie to wymagało dodatkowego nakładu pracy i godzin spędzonych przed tabelkami, ale uwierz, że się opłaci. Musisz tylko zdecydować, czy cenniejszy jest dla ciebie odpoczynek i czas dla rodziny, czy bezpieczeństwo finansowe i kasa na rozrywkę.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta wreszcie otrzymają dobre wiadomości w sprawach finansowych. Temat uciekał od ciebie od końca poprzedniego roku, ale tym razem poznasz wszystkie szczegóły. Otworzy się przed tobą perspektywa na jeszcze wyższe dochody, ale przyniesie jednak pewne ryzyko. Jeśli je podejmiesz, będziesz mógł spełnić dawno postawione obietnice.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak stanie przed decyzją, jak obracać swoimi pieniędzmi. Kusić go będą zakupy, wyjazdy i luksusy. Z drugiej strony pojawi się propozycja zrobienia dużej inwestycji na przyszłość. Do tej drugiej możliwości musisz być doskonale przygotowany, inaczej stracisz pieniądze i twoje plany odejdą w zapomnienie na długie lata.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew poczuje się bardzo pewnie w kwestiach finansowych. Do tego stopnia, że zacznie wydawać sporo na drobnostki i przyjemności. Nie zapomnij, że drobne kwoty często składają się na duże sumy i może się zaskoczyć pustka na koncie. Zweryfikuj swoje limity wydatków, aby nie zostać na lodzie jeszcze przed kolejną wypłatą.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna wiele wysiłku włożyła ostatnio w pracę i z nadzieją czeka na podwyżkę. Los jednak nie będzie dla niej szczególnie łaskawy. Zmiany nastąpią, ale nie będą ogromne, a raczej stonowane. Doceń nawet najmniejszą poprawę w finansach i zrób sobie prezent. Postaraj się, by nie były to rzeczy materialne, a bardziej doświadczenie, relaks lub nauka.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga postanowi wreszcie zajrzeć głębiej do portfela i podzielić się oszczędnościami z kimś potrzebującym. Dobrze się zastanów, ponieważ ten miesiąc nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy innym. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, musisz liczyć się z tym, że nie zobaczysz więcej tej kwoty. Od razu przygotuj plan awaryjny na sytuację, w której nie odzyskasz długu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion dostanie od losu możliwość zyskania dużych pieniędzy bez specjalnego wysiłku. Rozglądaj się dobrze na ulicy i w domu, a najlepiej wybierz się po zakup kuponu lub zdrapki. Wybierając szczęśliwe cyfry, skup się na ostatnich wydarzeniach albo snach. Może już wkrótce zostaniesz właścicielem niezłej sumki na koncie.

Zobacz także: 

Strzelec (22.22 – 21.12)

Strzelec postanowi wykorzystać wolny czas na szalone zakupy w galeriach. Dobierz na tę wyprawę odpowiednie towarzystwo, a sprawi ci to tym większą frajdę. Rozważ jednak, czy przyjaciółka nie namawia cię na niepotrzebne rzeczy, które tylko zagracą twoją szafę i dom. Kupione przedmioty niby możesz zwrócić, ale tym razem coś stanie ci na przeszkodzie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec będzie liczył teraz każdy grosz. Jedno z jego źródeł dochodu wyschnie, co wpędzi Koziorożca w lekką panikę. Prześledź dobrze wydatki i sprawdź, co możesz ograniczyć, a wszystko wróci do normy. Dla pewności odłóż na razie większe wydatki, plany wyjazdowe i remontowe na spokojniejszy okres. Pamiętaj o płaceniu rachunków na czas.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik w tym miesiącu powinien pilnować portfela i stanu konta bardziej niż zwykle. Nieprzychylny los tylko czeka na okazję, by przynieść ci finansowego pecha. Uważaj na oszustów, podejrzane wiadomości i analizuj rachunki w sklepach. Portfel i telefon zawsze wkładaj do zamykanych kieszeni w torebce i plecaku. Jeśli przejdziesz bezpiecznie przez luty, marzec przyniesie ci dobre wieści.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby na początku tygodnia czekają niespodziewane wydatki. Jeśli nie jesteś na nie przygotowana, postaraj się o pożyczkę u zaufanej osoby. Do banków i instytucji zgłoś się tylko jako ostatniej deski ratunku. Gwiazdy wróżą zamieszanie w finansach i nagłe zmiany w ich ilości. Możesz otrzymywać mylące sygnały odnośnie wpływów i obciążeń.

Sprawdź też: