Madonna - Mocny cukierek

Choć trudno w to uwierzyć, ta pani kończy w tym roku 50 lat! Czuje się doskonale i jak mówi: "Nawet lepiej niż 20 lat temu, bo fizyczność jest ściśle powiązana ze świadomością. Więc jeśli umysł jest mocny, to ciało też". Madonna już planuje wielkie urodzinowe party i światową trasę koncertową promującą nowy album "Hard Candy". O tym, że będzie gorąco, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jednak tym razem temperatura może sięgnąć zenitu, bo diwa stworzyła nową płytę z najlepszymi na świecie: Justinem Timberlake’em, Pharellem Williamsem i Timbalandem. Sądząc po ich sukcesach, a szczególnie tego ostatniego, w którego rękach wszelkie projekty zamieniają się w kasowe pewniaki, "Hard Candy" będzie kolejnym z nich. Tytuł płyty jest dowodem na to, "że będzie mocna, ale i słodka jak cukierki, które uwielbiam - mówi Madonna. - Zamierzam skopać wasze tyłki, ale poczujecie się świetnie". Pod koniec marca w rozgłośniach radiowych singiel promujący krążek "4 minutes". Premiera płyty 28.04.

MOBY, LAST NIGHT
Muzyk ostatnie noce spędzał w nowojorskich klubach na didżejowaniu i poznawał taneczne gusta. I pewnie dlatego na nowej płycie taniec rządzi. Na parkiecie sprawdzi się jego elektrodance, którego brzmienie podkręciła współpraca z raperem i hiphopowcem Grandmaster Cazem
KELIS, THE HITS
"Milkshake", "Good stuff" napisane przez Pharella Williamsa, "Trick Me" albo mój ulubiony "Millionaire" to tylko wstęp do wszystkich przebojów Kelis zebranych na albumie. Pobudzi przed wiosenną gorączką... nie tylko zakupów.
OH LAURA, A SONG INSIDE MY HEAD, A DEMON IN MY BED
Lirycznie, optymistycznie i trochę leniwie zanucą Szwedzi. Dźwięki dobre w tle, gdy w głowie miłosne zamieszanie - bardziej w tle niż jako danie główne.