KAYAH UNPLUGGED PRESTIGE TOUR

Wkładaj wieczorową sukienkę i poczuj się wyjątkowo. Kayah zaprasza cię na kameralne spotkania - koncerty "bez prądu" promujące jej płytę "MTV Unplugged" - do hoteli Sheraton, 11 i 12.04 w Poznaniu, 13.04 w Krakowie i 27.04 w Warszawie. Spiesz się, bo miejsc jest mało...

TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO, 27.03-13.04

W Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu najciekawsze hiszpańskie filmy ostatnich lat. Będziesz mogła wybierać do woli pomiędzy fabułą, dokumentem czy filmami krótkometrażowymi. Koniecznie zarezerwuj czas. By nie pogubić się w propozycjach, zajrzyj na: www.manana.pl/hiszpanie.

MARY KELLY W CSW, W ZAMKU UJAZDOWSKIM

Prace tej amerykańskiej profesor sztuki znajdują się m.in. w Tate Gallery w Londynie czy Whitney Museum of American Art w Nowym Jorku. Teraz 28.03-8.06 zobaczysz je również w Warszawie. Inspiracją wystawy instalacji "Słowa to rzeczy" jest jak zawsze u niej seksualność i tożsamość. Nie przeocz.

ANGELIQUE KIDJO

Afrykanka zaśpiewa swoje utwory z płyty "Djin Djin". Kto nie słyszał, polecamy, by już dziś wczuć się w afrobrzmienia pełne pasji. Kidjo śpiewa w dialektach, pełna radości i lekkości. Pozytywnie rozkołysze w Sali Kongresowej 21.04.

JOSÉ GONZÁLEZ, 23-24.04

W Poznańskim CK Zamku, dzień później w stołecznym Palladium zabrzmi gitara, z którą ten urodzony w Szwecji wokalista o fajnym, melancholijnym głosie, obchodzi się jak argentyński mistrz strun. Przed koncertem, na którym my będziemy na pewno, posłuchaj jego płyty "In Our Nature".