Majówka 2018: gdzie wyjechać?

Majówka 2018 zbliża się wielkimi krokami. Ciepłe dni i wolne w pracy to idealny moment, by się zregenerować i zatrzymać w pędzie codziennych obowiązków. Gdzie wyjechać na majówkę? Przygotowałyśmy dla Was pomysły na idealne miejsca na majówkę. Wśród naszych wyborów znajdziecie miejsce na majówkę z dziećmi, romantyczny weekend z ukochanym czy babski wypad. Nasz przewodnik przedstawia najlepsze miejsca w Polsce na weekend majowy we wszystkich częściach kraju, od Mazur po Tatry.

 

#weekend #onthelake #with #grandview #in #masuria #Poland

Post udostępniony przez Hotel Galery69 (@hotelgalery69) Kwi 30, 2015 o 7:25 PDT

Majówka 2018: najlepsze miejsca na weekend

Majówka to czas kiedy nie biorąc wielu dni urlopu, można sobie pozwolić na dłuższy wypad. I wcale nie trzeba daleko szukać. Właściwie w każdym rejonie Polski można znaleźć piękne miejsca na majówkę. Dlatego jeśli zastanawiacie się gdzie wyjechać na długi weekend, zacznijcie od regionu, w którym mieszkacie. Majówka 2018 to mimo wszystko nie dwutygodniowy urlop, zatem nie ma sensu tracić wielu godzin na dojazd, nawet jeśli wydaje Wam się, że to idealne miejsce na majówkę. Szanse, że piękne miejsce na majówkę jest gdzieś w Waszej okolicy są spore. Także jeśli jeszcze nie macie planów na długi weekend 2018, koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie. Może okaże się, że najlepsze miejsca na weekend majowy są tuż w zasięgu Waszej ręki!

My już nie możemy się doczekać tych kilku dni wolnego... Marzy nam się porządny relaks. A Wy? Wolicie spędzać długi weekend aktywnie czy relaksować się w SPA?