Zarabiaj na testowaniu luksusowych willi

Holenderska firma Belvilla ogłosiła właśnie nabór na stanowisko profesjonalnego testera luksusowych willi. Twoim zadaniem będzie podróżowanie po Europie, mieszkanie w luksusowych wnętrzach i jadanie w najlepszych restauracjach. Brzmi jak żart? To autentyczne ogłoszenie o pracę! Zatrudniona osoba zostanie wysłana na trzy służbowe wyjazdy w roku, podczas których przetestuje domy zlokalizowane w jednym z siedmiu krajów obsługiwanych przez Belville: Belgię, Holandię, Francję, Włochy, Niemcy oraz Hiszpanię.

Praca marzeń: jakie są wymagania

Co musisz zrobić, by zdobyć tą idealną posadę? Wymagania na to stanowisko nie są wcale zbyt wyśrubowane. Kandydaci powinni płynnie mówić po angielsku, mieć zacięcie do podróży, być elastyczni i gotowi na częste wyjazdy. Ważne jest także, by mieć umiejętność prowadzenia bloga oraz mediów społecznościowych. Dodatkowym autem będą na pewno umiejętności dotyczące fotografowania, pisania treści czy montażu filmów.

Dodatkowo Belvilla zwraca uwagę, że testerem nie może być osoba, której przeszkadza dodatkowy kilogram przywieziony z podróży, ma problem z pracą w weekendy czy święta, a inne kultury są jej obce. Wygląda zatem na to, że firma poszukuje na stanowisko testera kogoś, kto jest lubi podróże, jest otwarty i obyty w świecie, a także ma dość luźne podejście do życia.

Widzicie siebie w takiej roli?

 

Liggend in een loungestoel, drankje in je hand, zonnetje in de lucht.. Geniet van het weekend!

Post udostępniony przez Belvilla (@belvilla.vakantiehuizen) Sie 4, 2017 o 7:33 PDT