Świeże i wypoczęte spojrzenie to marzenie każdej z nas. Jednak nie zawsze jest to nam dane, zwłaszcza rano, kiedy po przebudzeniu spoglądamy w lustro. Podkrążone oczy i sińce pod oczami to nasz główny problem, który musimy maskować codziennym makijażem.

Czy jest możliwe, że te problemy znikną, a my nawet po nieprzespanej nocy będziemy mogły przejrzeć się w lustrze i uśmiechnąć się do siebie?

Zabieg saypha: innowacyjny zabieg na okolice oczu

Przetestowałyśmy zabieg z użyciem preparatu saypha® na okolice oczu w klinice DermClinic. Pani doktor zaproponowała mi autorską procedurę Fresh look eyes łączącą mezoterapię z delikatnym wypełnieniem. To innowacyjny zabieg odmładzania okolic oczu, stworzona przez doktor Iwonę Marycz-Langner, która już po pierwszym spotkaniu okazała się świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.

Zabieg ma na celu wygładzić skórę wokół oczu, rozświetlić ją, zmniejszyć cienie, a także ją uelastycznić i nawilżyć.

Zabieg wykonuje się preparatami saypha® na bazie kwasu hialuronowego. Zabiegi przy użyciu tych preparatów pomagają uzyskać natychmiastowy, naturalny efekt, a co ważne są zabiegami niechirurgicznymi i zapewniają minimalny czas rekonwalescencji.

Konsultacja z dr Iwoną Marycz-Langner w klinice DermClinic

Zabieg saypha: na czym polega?

Zabieg saypha® na okolice oczu jest idealną propozycją dla osób, które na co dzień zmagają się z sińcami pod oczami oraz u których pojawiły się pierwsze drobne zmarszczki. Tak było i w moim przypadku. Do tej pory nie korzystałam z żadnego podobnego zabiegu, tylko używałam kremu pod oczy, niestety niezbyt regularnie. Zatem propozycja przetestowania zabiegu była dla mnie idealna.

Pierwsze podejście do wykonania tego zabiegu skończyło się fiaskiem, ponieważ pojawiłam się w gabinecie z początkową infekcją i lekką gorączką, co dyskwalifikowało mnie do wykonania zabiegu w tym dniu. Jednak to była idealna okazja do tego, żeby porozmawiać z panią doktor i rozwiać wszelkie wątpliwości. Zabiegowi poddałam się już po chorobie.

Chociaż początkowo miałam obawy, że zabieg będzie bolesny, zwłaszcza że dotyczy okolicy oka, to okazało się, że były one bezpodstawne.

Preparat saypha® FILLER/RICH, który był użyty do zabiegu (wraz z preparatem saypha RICH), ma w sobie składnik znieczulający, dzięki któremu ból był odczuwalny minimalnie. Zabieg polegał na wstrzyknięciu w okolice oka preparatu saypha® na bazie kwasu hialuronowego.

Zostałam uprzedzona, że po zabiegu mogą pojawić się delikatne siniaki w miejscu wkłucia w zależności od tego, jaką kto ma cerę.

Zabieg saypha® na okolice oczu można łączyć z innymi zabiegami na twarz, jak na przykład mezoterapią, czy odświeżaniem wyglądu ust.

Preparat saypha® użyty do zabiegu na okolice oczu

Zabieg saypha: jaki dał efekt?

Zabieg saypha® sprawił, że sińce pod oczami wyraźnie się zmniejszyły, a cienka i sucha skóra wokół oczu jest bardziej nawilżona i elastyczna. Po zabiegu został mi jeden mały siniak, który łatwo można zamaskować korektorem, tak więc nie musiałam martwić się, że następnego dnia nie mogę iść do pracy.

Po zabiegu saypha® od razu moje spojrzenie stało się świeże i promienne, a co najważniejsze cały czas wyglądam naturalnie.

Saypha® to pierwszy preparat austriackiej firmy CROMA  dedykowany wyłącznie dla lekarzy medycyny estetycznej, a jego bezpieczeństwo doceniają lekarze na całym świecie. Więcej informacji o produkcie znajdziesz na www.saypha-croma.pl

Efekt po zabiegu saypha® na okolice oczu