Wielkie otwarcie HalfPrice!

HalfPrice to nowa polska sieć butików, utworzona pod skrzydłami grupy CCC. Opiera się na unikatowym koncepcie off-price, który polega na sprzedaży wyjątkowych produktów z limitowanych kolekcji znanych projektantów w atrakcyjnych cenach. Idealnie wpisujące się w najświeższe trendy ubrania, unikatowe akcesoria do domu, uwielbiane na całym świecie produkty beauty i wyróżniające się dodatki kupicie tu z atrakcyjnym rabatem! Nic dziwnego, że sklepy HalfPrice już teraz określa się mekką wszystkich trend-hunterów i łowców okazji.

Wyczekiwane przez wszystkich otwarcie flagowego butiku HalfPrice odbyło się z utęsknionym rozmachem. Na czerwonym dywanie zobaczyliśmy plejadę gwiazd, a wśród nich Jessicę Mercedes, Maffashion, Zosię Ślotałę, Klaudię El Dursi, Kasię Warnkę i zachwycającą jak zawsze wzorową stylizacją - Maję Sablewską. Celebrytka postawiła na lniany garnitur, minimalistyczną biżuterię i przyciągającą wzrok torebkę Chanel. 

Jessica Mercedes, znana ze swojego zamiłowania do łączenia ze sobą nietypowych i oryginalnych elementów garderoby, wybrała różowo-czerwone dzwony w stylu lat 70., białą koszulę o kroju oversize i ultramodną kolorową biżuterię wykonaną z małych koralików.

W ponadczasowym, czarnym garniturze zaprezentowała się Kasia Warnkę oraz znana polska stylistka Zosią Ślotała. 

Gdzie na zakupy?

Już teraz butiki HalfPrice możecie znaleźć w wielu polskich miastach. Starannie wyselekcjonowane artykuły z oferty marki czekają na Was w dolnośląskiej Wroclavii, szczecińskiej Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz w Parku Handlowym w Polkowicach. Prawdopodobnie szykuje nam się modowa rewolucja, bo do końca roku firma zaplanowała otwarcie ponad 60-ciu sklepów w całej Polsce. Oznacza to, że moda z najwyższej półki i marki premium w okazyjnych cenach będą dla każdej z nas na wyciągnięcie ręki. Uwielbiamy! 

Aby dać swoim klientom jeszcze szybszy dostęp do luksusowych perełek - HalfPrice planuje wprowadzić możliwość zakupów on-line. Unikatowe egzemplarze z kolekcji znanych marek  kupicie przez internet już tej jesieni. Dodatkowo, już od dziś można dołączyć do HalfPrice Club. Członkowie Klubu mogą liczyć na spersonalizowane oferty, dodatkowe rabaty, urodzinowe vouchery, darmowe dostawy czy zaproszenia na eventy.

Więcej informacji o nowej sieci sklepów znajdziecie na stronie www.halfprice.eu