Filmy świąteczne na Netflix 2019: co obejrzymy?

Filmy świąteczne to jeden z ulubionych punktów na liście rzeczy, jakie lubimy robić w święta. Netflix wychodzi na potrzeby widzów i przygotował wyjątkową ofertę świąteczną, w której znajdziemy nasze ulubione świąteczne filmy i seriale. Kiedy jak nie w święta wracamy do kultowych komedii romantycznych w stylu "To właśnie miłość", "Holiday", czy "Seks w wielkim mieście". Właśnie te kultowe filmy świąteczne obejrzymy na Netflixie w grudniu. 

My zachęcamy Was, żebyście usiadły wygodnie na kanapie z najbliższymi - rodziną, przyjaciółmi i wprowadziły się w świąteczny klimat z filmami bez których nie wyobrażamy sobie świąt.

Zobaczcie ofertę Netflix na święta 2019.

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "To właśnie miłość"

Historie wielu osób, które łączą się w jednym filmie - „To właśnie miłość”. W filmie przeżywamy losy bohaterów i poznajemy różne rodzaje miłości: do drugiej osoby, do brata, do pasierba, zupełnie zwariowanej, wszechobecnej, ale jednak czasami niesprawiedliwej, zaborczej i wymagającej wielkiego poświęcenia.

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Holiday"

Film „Holiday” to amerykańska komedia romantyczna z Cameron Diaz i Kate Winslet, które postanawiają zamienić się domami. Iris (Kate Winslet), która na co dzień mieszka w skromnym domku położonym z dala od zgiełku miasta w wyniku zamiany zamieszkuje w luksusowym domu w Kalifornii, zaś Amanda (Cameron Diaz) trafia do zaśnieżonego, ciasnego domku Iris. Szalona zamiana miejsc zamieszkania zmienia diametralnie losy bohaterek, których życie wbrew pozorom zmienia się na lepsze.

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Cztery gwiazdki"

Kate i Brad są zmuszeni spędzić tegoroczne Święta Bożego Narodzenia z rodziną. Gęsta mgła sprawiła, że lotniska zostały zamknięte i para nie ma gdzie uciec przed rodzinnymi spotkaniami, a jest ich aż cztery. To świetna komedia z poczuciem humoru.

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Świąteczny rycerz"

Za sprawą pewnej czarodziejskiej siły sir Cole przenosi się ze Średniowiecza wprost do żyjącego właśnie przygotowaniami do Świąt współczesnego Ohio, gdzie poznaje Brooke -  inteligentną i wrażliwą nauczycielkę, która nie ma już żadnych złudzeń co do facetów. Dziewczyna pomaga przybyszowi z przeszłości odnaleźć się w nieznanym mu świecie, zaś sir Cole próbuje dowiedzieć się więcej na temat swojej tajemniczej misji, bo tylko po jej wypełnieniu będzie mógł wrócić do domu. W miarę jak Brooke i sir Cole zbliżają się do siebie, rozkwita pomiędzy nimi prawdziwe uczucie.

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Świąteczny książę"

Początkująca reporterka Amber pracuje pod przykrywką jako guwernantka księżniczki Emily na dworze królewskim Aldovii. Niespodziewanie wplątuje się w królewską intrygę i jednocześnie zakochuje się w następcy tronu księciu Richardzie, na którego temat miała po kryjomu zbierać sensacyjne materiały. Czy zdoła utrzymać swoją misję w sekrecie? I czy pomoże objąć rządy właściwemu następcy tronu?

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Królewskie wesele"

Wielkimi krokami zbliża się ślub roku. Jednak czy Amber i Richard nie pogubią się w zawiłościach dworskiej etykiety i szczęśliwie dotrą przed ołtarz? Nie dowiesz się tego, dopóki nie zobaczysz filmu „Świąteczny książę: Królewskie wesele” z Rose McIver i Benem Lambem w rolach głównych. 

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Królewskie dziecko"

Nadchodzą Święta i Aldovia szykuje się na powitanie królewskiego potomka. Tymczasem Amber i Richard goszczą u siebie władców z odległego królestwa. Celem wizyty jest odnowienie dawnego traktatu pokojowego, ale gdy cenny dokument znika, pojawia się groźba konfliktu i obłożenia rodziny starożytną klątwą. 

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Wigilijne wesele"

Świat pewnej konsultantki ślubnej zostaje wywrócony do góry nogami, gdy przystojny prywatny detektyw zaczyna jej przeszkadzać w realizacji wielkiego projektu.

Filmy świąteczne na Netflix 2019: "Święta na 5 gwiazdek"

Premier Włoch spotyka się ze swoją kochanką i rywalką polityczną podczas podróży służbowej do Budapesztu w okolicach Świąt. Ten świąteczny tydzień zapamiętają na długo.

Filmy świąteczne dla najmłodszych na Netflix 2019: "Klaus"

W te Święta poznaj historię nietypowej przyjaźni, dzięki której narodziła się pewna legenda. Klaus to tajemniczy stolarz, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnej roboty zabawek. Pewnego dnia rodzi się przyjaźń między nim a pewnym studentem, który zostaje przeniesiony na mroźną wyspę gdzie mieszkańcy są ze sobą skłóceni. To piękna świąteczna opowieść o tym, jakie cuda może zdziałać magia przyjaźni.

Filmy świąteczne dla najmłodszych na Netflix 2019: "Kronika świąteczna"

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty.