Dorota Gardias wspomina czasy wyborów miss

Dorota Gardias długo zanim została popularną prezenterką pogody brała udział w wielu konkursach piękności. Nic dziwnego, zważywszy na to, że jest to jedna z najpiękniejszych kobiet show-biznesu, a jej wymiary, wynoszące 85-62-85, są niemal idealne. Swoją przygodę z wyborami miss zaczęła w 1999 roku, zdobywając tytuł Miss Lubelszczyzny. Zaledwie rok później otrzymała tytuł najpiękniejszej studentki Lublina. Co więcej, gwiazda TVN może pochwalić się także wygrany w konkursach Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Chmielaków, Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996, Miss Lata Zamojszczyzny 1998, Miss Polonia Roztocza 1999 oraz Miss Dziennika Wschodniego. Dorota Gardias startowała również w wyborach Miss Polonia 1999.

Zobacz też: Dorota Gardias ma powikłania po koronowirusie. Zmaga się mgłą covidową

W ostatnim wywiadzie prezenterka wyjawiła, czego nauczyła się w czasie tych wszystkich konkursów piękności oraz jaki jest minusów startowania w takich wyborach.

Bardzo fajnie wspominam ten czas. To był też dla mnie fajny początek, jeśli chodzi o pracę w telewizji, ponieważ musiałam wiedzieć, jak się zaprezentować, jak przedstawić jak poruszać. Mnóstwo dobrych rzeczy, które wpływają na całokształt. Jedyny minus jest taki, że potem ludzie utożsamiają Cię tylko z ładną buzią – powiedziała Dorota Gardias w rozmowie z Jastrząb Post

Zobacz też: Dorota Gardias zdradza, czym była leczona po wyjściu ze szpitala z powodu koronawirusa

Dorota Gardias skomentowała sytuacja, jaka miała miejsce na ostatnich wyborach miss

Dorota Gardias, jako była uczestniczka konkursów piękności, skomentowała sytuację, jaka zaszła na ostatnich wyborach miss. Według doniesień medialnych jedna z uczestniczek i kandydatek do otrzymania tytułu padła ofiarą gwałtu. W sprawę zamieszany jest gwiazdor TVN, Jarosław Jakimowicz. Na razie śledztwo w tej sprawie jest w toku i nie wiadomo, jaka jest prawdziwa wersja wydarzeń. Czy Dorota Gardias otrzymała kiedyś niemoralną propozycję?

Ja się z takimi sytuacjami nie spotkałam. My w ogóle nie miałyśmy, jeśli chodzi o konkurs Miss Polonii, kontaktu ani z jurorami, ani ze sponsorami. Byłyśmy zamknięte przez tydzień w hotelu. Ale słyszałam o takich sytuacjach. Ja się z nimi nie spotkałam, ani jeżeli chodzi o moje środowisko, to też nie słyszałam, żeby takie sytuacje miały miejsce. Wcześniej, przy okazji innego konkursu, to tam podobno coś się pojawiało, ale nie mogę się w tym temacie wypowiadać, bo to mogą być tylko plotki. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie widziałam czegoś takiego i nigdy o czymś takim nie słyszałam, jeżeli chodzi o moje środowisko. I bardzo się z tego cieszę – skomentowała Dorota Gardias w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:

Gwałt podczas wyborów miss - gwiazda TVP, Jarosław Jakimowicz, odpiera zarzuty "nikogo nie zgwałciłem!"

Zobacz także:

Dorota Gardias o zakażeniu koronawirusem: "Stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji"

Dorota Gardias o zaskakujących skutkach ubocznych koronawirusa. Koszmar wydaje się nie mieć końca