Dieta kopenhaska - na czym polega?

Czy jej stosowanie wywołuje skutki uboczne? Jakie są jej założenia? Na te i inne pytanie odpowiadam w powyższej galerii.

 

Jak prawidłowo ułożyć jadłospis w diecie kopenhaskiej?

Jeśli zależy Ci nie tylko na utracie masy ciała, ale na utrzymaniu tych efektów nie daj się skusić propagatorom diety kopenhaskiej czy innych diet alternatywnych. Aby utracone kilogramy nie powróciły z nawiązką, najlepiej jest nauczyć się zdrowo odżywiać i zmienić styl życia. Nadwaga czy otyłość nie biorą się znikąd, więc jeśli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów musisz wiedzieć skąd się wzięły i nauczyć zdrowo komponować dietę.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie musisz trenować na siłowni, żeby się dobrze czuć i mieć fajne efekty. Możliwości treningu są wręcz nieograniczone. Aktywność fizyczna jest niezbędna w życiu każdego człowieka. Przyczynia się do poprawy kondycji, naszej wytrzymałości i utrzymuje nas w lepszym zdrowiu. Dziś nagraliśmy dla Was treningi do wykonania w domu, na wakacjach czy w hotelu bez żadnego sprzętu. Będą to ćwiczenia na całe ciało, nogi, pośladki, brzuch i interwały. Nagrane ćwiczenia najpierw przez 2 tygodnie sprawdzaliśmy sami, żeby mieć pewność że są dobrze przygotowane. Mam nadzieje, że będziecie z nami ćwiczyć☺️ #dieta #trening #interval #training #workout #homeworkout #active #sport #couple #couplegoals #friends #absworkout #abs #muscle #fit #fitness

Post udostępniony przez Michał Wrzosek (@michal_wrzosek) Lip 13, 2019 o 10:48 PDT