Uzależnienie od alkoholu Demi Moore

Nie od dziś wiadomo, że 55- letnia Demi Moore zmagała się przez długi czas z uzależnieniem od alkoholu. Po rozstaniu o szesnaście lat młodszym aktorem Ashtonem Kucherem, gwiazda miała problemy z depresją oraz nadużywaniem alkoholu, z czasem zaczęła sięgać po narkotyki. Kilka lat temu aktorka przebywała na odwyku oraz leczyła się w szpitalu psychiatrycznym.

W sobotę, Demi Moore wygłosiła poruszające przemówienie w Peggy Albrecht Friendly House na temat swoich zmagań.

Demi Moore najlepsze role

Demi Moore sławę i rozgłos osiągnęła dzięki roli w filmie ,,Uwierz w ducha”, grając obok Patricka Swayze. Mając opinię znakomitej aktorki, niestety sama nie miała zbyt wielkiej wiary w siebie. Na początku jej kariery nie radziła sobie ze stresem oraz presją. Jak sama przyznała:

,,Niezależnie od tego jaki sukces osiągnę, nigdy nie będę czuła się wystarczająco dobrze”.

Wzruszające słowa Demi Moore

W weekend gwiazda w końcu postanowiła poruszyć problem uzależnień oraz w jaki sposób radzić sobie z nimi.

,,Nie miałam absolutnie żadnego poczucia wartości” powiedziała aktorka. "I ta autodestruktywna ścieżka, bardzo szybko doprowadziła mnie do prawdziwego kryzysu.”

Jak wspomina aktorka, udało jej się znaleźć pomoc. Jej najbliżsi, a nawet nieznajome osoby pomogły jej się uporać z problemem. Podkreśliła, że to dzięki nim zdecydowała się na podjęcie terapii - ,,Usłyszałam, że jeśli chcę żyć, muszę stawić się na odwyk”. W rozmowie z innymi, aktorka usłyszała: "Nigdy nie będziesz wystarczająco dobra, ale możesz poznać wartość samej siebie". Podziwiamy odwagę aktorki i trzymamy kciuki za, aby uwierzyła w siebie bo jest utalentowaną aktorką. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Demi Moore Fan Page (@demi.moore) Kwi 13, 2017 o 10:43 PDT