COS przedstawia kolekcję inspirowaną zderzeniem natury i cywilizacji

Nie jest to jedyna nowa kolekcja, którą marka COS wypuściła w ostatnim czasie. Do sieci trafiły już zdjęcia wizerunkowej kampanii jesiennozimowej. Prezentowane ubrania mają piękne, głębokie kolory i są wykonane ze zmysłowych tkanin. W zamyśle kampania miała być zderzeniem dwóch światów – dzikiej natury z wysokorozwiniętą cywilizacją. Świetnie udało się to przedstawić. Ubrania wzorowane były na tradycyjnych stylach, co czuć w całej kolekcji. Celowo zaburzone zostały niektóre proporcje – dzięki temu projekty nabrały kontrastu. Ubrania wykonane zostały zarówno z nowoczesnych, jak i naturalnych tkanin.

COS zachwyca pięknymi zdjęciami

Za aparatem stanął Mark Borthwick. Fotograf pięknie przedstawił wizję marki. Zdjęcia przedstawiają dziki obraz angielskiej wsi, mocno kontrastujący w ostrymi, geometrycznymi liniami kolekcji. Do współpracy zaproszono dwie modelki: Linę Zhang i Giedre Dukauskaite. Dołączył do nich jeden model, Khadim Sock. Zdjęcia prezentują się naprawdę fantastycznie – bardzo dobrze uchwycony został na nich klimat kolekcji. Łatwy do wyłapania jest też początkowy zamysł, który towarzyszył marce od początku projektowania. Bardzo się nam to podoba! Zajrzyj do naszej galerii i sama oceń nową kolekcję marki COS i zdjęcia autorstwa Marka Borthwicka.

COS czerpie inspiracje z natury

Cos wyraźnie pokazuje, jak ważna jest dla nich natura. Potwierdzeniem tego jest nie tylko piękny obraz angielskiej wsi, którą obserwujemy w nowej kampanii. Cos świetnie przedstawia ubraniowe kontrasty, nie tylko pod względem projektów, ale tez procesów produkcyjnych. Ostatnimi czasy marka zdecydowała się na włączenie do walki z zanieczyszczeniem środowiska, wprowadzając kolekcję powstałą z niesprzedanych ubrań. Uwielbiamy, gdy tak znane marki decydują się na podjęcie takich kroków, dając przykład innym firmom. Świetnie jest też patrzeć na kolekcje inspirowane naturą, jak ta, której zdjęcia możecie obejrzeć w naszej galerii. Mark Borthwick ewidentnie stanął na wysokości zadania!