The Odder Side przedstawia różne strony kobiecości

Nie jest żadną nowością, że w redakcji szalejemy za The Odder Side. Sukienki i swetry od firmy natychmiast po pojawieniu się podbiły nasze serca. Teraz marka wypuściła nową kampanię, którą w pełni poświęciła kobiecości, świadomości i pewności siebie. Jak zauważyły założycielki marki The Odder Side – w końcu to różnorodność sprawia, że wszystkie jesteśmy piękne i inspirujące. Jednak czymś, co łączy nas wszystkie jest miłość i pasja, z jaką oddajemy się wykonywanym czynnościom. To właśnie te przemyślenia skłoniły założycielki marki do stworzenia projektu „Girls of Paris”, który później stał się inspiracją do powstania nowej kolekcji The Odder Side.

Nowa kolekcja The Odder Side zainspirowana różnymi kobietami

Projekt „Girls of Paris”, stworzony przez The Odder Side, polegał na zgromadzeniu 20. kobiet z różnych środowisk. Wśród nich znalazły się m.in. aktorka, piosenkarka, reżyserka, artystka i psycholożka. Jak widać, bardzo rozmaita mieszanka. Kobiety przedstawiły The Odder Side swoje życia, zaprezentowały swoje ulubione miejsca i podzieliły się z założycielkami swoją pozytywną energią. To właśnie ta siła zainspirowała je do stworzenia nowej kolekcji, skupiającej się na różnorodności i sile, którą mają w sobie kobiety. Jak przyznają założycielki The Odder Side:

- Podczas trzech intensywnych dni pracy zakochałyśmy się 20 razy. W tych silnych kobietach i w Paryżu.

The Odder Side powraca ze swetrami i sukienkami na jesień 2019

Nowa kolekcja marki stawia na jesienne klasyki. Zresztą to właśnie swetry The Odder Side są ich najbardziej znanym produktem. Nie zabraknie też t-shirtów z certyfikowanej bawełny, które służą jako świetny basic. Nie zabraknie też nowości – po raz pierwszy w kolekcji marki pojawią się spodnie z wysokim stanem oraz oversize’owa kurtka z surowego denimu. W jesiennej kolekcji nie zabraknie też innego klasyka The Odder Side – sukienki z surowego jedwabiu z wycięciami na plecach są absolutnym hitem marki. Jesienią firma stawia na modne kolory sezonu – brązy, beże i szarości. Jesteśmy bardzo za! Zachęcamy też do obejrzenia zdjęć kolekcji w naszej galerii, wykonanych aparatem analogowym, autorstwa Carly Dame – pięknie pokazują różne strony kobiecości i różnorodność między modelkami. Takiej kampanii trzeba pogratulować. Brawo The Odder Side!