Córka Angeliny Jolie zmienia płeć

Shiloh Jolie-Pitt to pierwsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Shiloh ma dwójkę biologicznego rodzeństwa - Vivienne i Knox oraz trójkę przybranego - Maddox, Zahara i Pax. Dziewczynka już od małego wolała ubierać się jak chłopiec i chciała nosić krótkie włosy. Na wszystkich rodzinnych zdjęciach widać, że za każdym razem Shiloh była ubrana w chłopięce ubrania.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta pod koniec maja skończyła 13 lat. Jak donoszą zagraniczne media Shiloh już w zeszłym roku zdecydowała się na terapię hormonalną. To pierwszy krok w procesie zmiany płci. Podobno dziewczynka już od dawna prosi rodzinę i znajomych, żeby mówili do niej John. Czy córka aktorów w przyszłości zdecyduje się na operację?

Shiloh Jolie-Pitt zmienia płeć: co na to Angelina Jolie i Brad Pitt?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta od początku mogły liczyć na wsparcie rodziców. Jednak kiedy aktorska para zdecydowała się na rozwód, Brad Pitt ma ograniczony kontakt z dziećmi.

Aktorka niejednokrotnie z wywiadach mówiła, że zawsze będzie wspierać swoje dzieci w byciu sobą. Tego zdania nie podziela jednak Brad Pitt.

Jak donosi magazyn "Woman’s Day Australia" aktor ma problem z zaakceptowaniem faktu, że jego córka chce być chłopcem: "Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem jej takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, transpłciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym".

Myślicie, że z czasem Brad Pitt zaakceptuje zmianę płci u swojej córki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) Sty 11, 2018 o 4:47 PST