Angelina Jolie i Brad Pit oficjalnie rozwiedzeni – dlaczego?

43-letnia obecnie Angelina Jolie i 55-letni Brad Pitt pobrali się w 2014 roku. W 2016 aktorka wniosła o rozwód. Według doniesień agencji Associated Press, w zeszłym tygodniu Sędzia Sądu Najwyższego w Los Angeles John Ouderkirk wydał orzeczenie stwierdzające, że para aktorów nie jest już małżeństwem. Sędzia wydał takie orzeczenie na wniosek adwokatów obu stron. Jolie wróciła do swojego panieńskiego nazwiska i nie nazywa się już Angelina Jolie Pitt. Wiadomo również, że aktorka wniosła do sądu skargę, w której potwierdza, że Pitt nie płaci alimentów w zasądzonej kwocie na utrzymanie sześciorga ich dzieci. Adwokaci Brada Pitta kwestionują to twierdzenie. 

Angelina Jolie i Brad Pit oficjalnie rozwiedzeni – co z dziećmi?

Para aktorów ma na utrzymaniu szcześcioro dzieci – Shiloha, Maddoxa, Paxa, Vivienne, Zaharę i Knoxa. Para adoptowała czwórkę z nich, a 12 lipca 2007 roku Angelina urodziła bliźniaki, Knoxa Leona Jolie-Pitta i Vivienne Marcheline Jolie-Pitt. Według doniesień, Brad Pitt chce, aby obydwoje rodziców miało możliwość opieki nad dziećmi, Angelina natomiast pragnie wychowywać je sama. Podczas ich batalii o prawa rodzicielskie, światło dzienne ujrzały informacje o tym, że Brad Pitt ma problemy z alkoholem i czasami stosował w domu przemoc fizyczną. Brad nie wyparł się tych oskarżeń i niejako przyznał do zarzutów. Mimo to nie zamierzał się poddać - rozpoczął terapię, zaczął pracę nad sobą i wydaje się, że dziś robi wszystko, by być jak najlepszym ojcem. Pomimo tego, że Sąd Najwyższy przyznał im oficjalny rozwód, to szczegóły dotyczące ich dzieci nadal pozostają pod znakiem zapytania.

Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie rozwiedzeni - czy Brad ma nową dziewczynę?

Już od dłuższego czasu krążą plotki o tym, że Brad Pitt związał się z inną kobietą po rozstaniu z Angeliną Jolie. Niewykluczone jest, że aktor czuł się samotny i potrzebował wsparcia od innej kobiety. Kolorowe czasopisma na początku rozpisywały się na temat młodej aktorki Elli Purnell, która z wyglądu jest bardzo podobna do byłej żony Brada. Kolejne teorie twierdziły, że 54-letni Brad zamierza wrócić do Jennifer Aniston, ale na horyzoncie pojawiła się nowa bohaterka. Jest nią Neri Oxman. Tym razem nie jest to aktorka, a architektka i projektantka. Czy Brad ożeni się po raz kolejny? Jak na razie nic na to nie wskazuje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brad + Jen (@anistonpitt) Lut 21, 2019 o 10:15 PST