Camila Cabello: kim jest?

Pochodząca z Kuby Camila Cabello to typowa południowa piękność. Długie, gęste włosy, oliwkowa skóra, ciemna oprawa oczu i kobiece kształty – tak w skrócie można opisać urodę tej utalentowanej 22-latki. Swoją karierę muzyczną Cabello rozpoczęła w amerykańskiej edycji programu X-Factor. To za jego sprawą znalazła się w składzie girlsbandu Fifth Harmony, który szybko zyskał ogromną popularność w USA. 

W 2018 grupa zawiesiła działalność, a piosenkarka zaczęła występować solo. Piękny głos i ciepła osobowość sprawiają, że jak na razie Cabello radzi sobie świetnie. Swój ostatni hit nagrała we współpracy z kanadyjskim piosenkarzem Shawnem Mendesem. Pełen namiętności teledysk do piosenki Señorita obejrzało już ponad 404 mln osób. Jak się niedawno okazało – chemia między tą dwójką wcale nie była udawana i prywatnie artyści również są parą.

Camila Cabello odpowiada osobom krytykującym jej cellulit

Dotychczas najwięcej emocji w mediach wzbudzały zrobione z ukrycia zdjęcia randek Cabello i Mendesa. W tym wypadku burza rozpętała się z powodu jej ciała, a konkretnie cellulitu, który paparazzi uwiecznili, gdy artystka wypoczywała z chłopakiem na plaży w Miami. Obserwatorzy zaczęli natychmiast zarzucać jej, że jest zaniedbana, ma nadwagę i powinna coś zrobić z “tym obrzydliwym” cellulitem. 

Po trzech dniach od publikacji niekorzystnych fotografii Cabello zamieściła na swoich Insta Stories trafną i mądrą odpowiedź: 

Szczerze mówiąc, pierwszą rzeczą, którą poczułam po zobaczeniu tych zdjęć, był brak pewności siebie. O nie, mój cellulit! O nie, nie wciągnęłam brzucha! Potem pomyślałam ... oczywiście, to są złe zdjęcia, oczywiście, to są złe ujęcia, ale moje ciało nie jest zrobione z cholernego kamienia lub tylko mięśni. Najsmutniejsze jest to, że młode dziewczyny dorastają w “wygładzonym” świecie, przez co szukają perfekcji, która nie istnieje. 

Cabello postanowiła wykorzystać całą sytuację w słusznym celu – przypomnienia nam wszystkim, że nikt nie ma idealnego ciała, a zdjęcia publikowane przez influencerów na Instagramie są tak naprawdę starannie wyselekcjonowanym i często “upiększanym” ujęciem ich figury czy twarzy: 

Piszę to dla dziewcząt takich jak moja młodsza siostra, które dorastają w świecie mediów społecznościowych. One ciągle widzą edytowane zdjęcia i myślą, że to jest rzeczywistość. Oczy wszystkich przyzwyczajają się do oglądania wygładzonych ciał i skór, przez co myślą, że to nowa norma. To co fałszywe, staje się nową prawdą. Mamy całkowicie nierealistyczne spojrzenie na ciało kobiety. Dziewczyny, cellulit jest normalny. Tłuszcz jest normalny. Jest piękny i naturalny. Głoś to siostro !!!!

Co sądzicie o aferze związanej z cellulitem Camili Cabello i jej odpowiedzi na krytykę? Naszym zdaniem piosenkarka napisała to, co każda kobieta obecna w social mediach, powinna raz na jakiś czas sobie powtórzyć.