Celine Dion prezentuje nową fryzurę

Celine Dion zaskoczyła fanów i media na całym świecie swoją nową fryzurą. Gwiazda, która od lat nosiła długie blond fale, zaprezentowała swoje zmienione uczesanie na okładce amerykańskiego wydania Harper’s Bazaar. Jej nowe włosy są zupełnym przeciwieństwem dotychczasowej fryzury. Zmiana objęła również kolor włosów piosenkarki. Na zdjęciach Celine Dion ma krótkie, ciemnobrązowe włosy, obcięte na pazia. Dodatkowo zostały wystylizowane tak, by wyglądać na mokre, co dodaje całemu uczesaniu drapieżności. Dlaczego piosenkarka zdecydowała się na tak odważną zmianę? Najpewniej nastąpiła ona jedynie na potrzeby sesji, a prezentowana fryzura jest w rzeczywistości peruką. Nie możemy jednak potwierdzić tej informacji, ponieważ gwiazda nie opublikowała żadnych nowszych zdjęć. Nie byłby to jednak jej pierwszy eksperyment z włosami. Niedawno pojawiła się na Paryskim Tygodniu Mody w long bobie. Trzeba jednak przyznać, że nie był to tak odważny krok jak najnowszy, ciemny paź.

Celine Dion zmienia styl

W ciągu ostatnich paru miesięcy Celine Dion mocno eksperymentowała również z modą. O jej stylizacjach było głośno już na początku roku i nie wygląda, aby ta dobra passa miała się zakończyć. Na okładce Harper’s Bazaar wystąpiła w neonowozielonej kurtce, intensywnie niebieskich boyfriendach i białych botkach. O nowym ubiorze piosenkarki wypowiedział się jej stylista i przyznał, że jego klientka nie boi się niczego, co dotyczy mody:

- Jeśli ma taką energię i takie nastawienie, to może zrobić co tylko chce, bez przejmowania się kto to lubi, a kto nie. Moda ma być polaryzująca. Musi przytłaczać.

 

Celine Dion opowiada czym dla niej jest moda

O swoim stylu wypowiedziała się też sama piosenkarka. Przyznała, że nie zależy jej na spróbowaniu wszystkiego, a bardziej na znalezieniu tego, w czym będzie czuć się atrakcyjna. Robi to przede wszystkim dla siebie, chce czuć się silna, piękna i kobieca. Mówi, że nie zależy jej na zadowoleniu wszystkich, bo to niemożliwe:

- Czasem niektórzy powiedzą, że może przesadziłam. Nie każdy będzie wszystko lubił, ale jeśli ja to lubię, to nie chcę o tym rozmawiać. Nie przejmuj się, nie rób mi zdjęć. Jeśli Ci się podoba – jestem tu. Jeśli nie – zostaw mnie w spokoju.

Gwiazda przyznaje, że przez długi czas jej podejście do mody było dość konserwatywne. Pewności siebie nabrała dopiero po ukończeniu 50 lat! Jak widać Celine Dion jest idealnym przykładem, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć eksperymentować. Jej nowa fryzura jest tego świetnym potwierdzeniem. My jesteśmy nią zachwyceni, a Wy?