Nowe ambasadorki Garnier

Już w połowie kwietnia startuje nowa kampania Garnier Color Naturals, jednej z najsilniejszych marek na rynku koloryzacji włosów w Polsce. W kampanii pojawią się nowe ambasadorki – Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha. To pierwszy raz, kiedy na polskim rynku markę będą reprezentować aż dwie twarze – blondynka i brunetka. Sztandarowe hasło marki „Odżywione włosy, piękniejszy kolor”  nabiera dziś jeszcze głębszego znaczenia – klientki mogą dziś wybierać w aż 11 tonach blondu i 10 brązach.

Bujakiewicz i Więdłocha dla Garnier

Nowymi twarzami Garnier są aktorki: Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha, kobiety o zupełnie innych kolorach włosów. W ten sposób marka chce podkreślić szeroki wachlarz odcieni w portfolio Garnier Color Naturals. Bujakiewicz i Więdłocha przepadają za sobą i nie kryją zadowolenia z tego, że występują wspólnie w kampanii Garnier.

 „Zagrałyśmy razem w dwóch serialach i w filmie. Bardzo się lubimy i cieszymy się, że możemy razem pracować.” – tak mówi Katarzyna Bujakiewicz o wspólnej pracy na planie z Agnieszką Więdłochą.

Dla ambasadorek Garnier Color Naturals to niezwykła radość z reprezentowania marki kosmetycznej z tak długimi tradycjami i ekspertyzą naturalnego piękna. Zarówno Bujakiewicz, jak i Więdłocha są wielbicielkami naturalnego stylu życia i naturalnego wyglądu.

„Chętnie przechodzę metamorfozę na potrzeby filmu, jednak najbardziej cenię naturalność mojego brązu, dlatego zawsze do niego wracam. W życiu kieruje się taką zasadą, że im naturalniej, tym piękniej. Kiedy farbuję włosy najważniejszy jest dla mnie efekt absolutnej naturalności. Dzięki farbie Garnier Color Naturals głębia koloru jest jeszcze intensywniejsza, a włosy niezwykle lśniące. Zostanie Ambasadorką marki Garnier to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i radość z dołączenia do grona pięknych i życzliwych sobie kobiet”- mówi o współpracy z Garnier Agnieszka Więdłocha.

W podobnym duchu wypowiada się Katarzyna Bujakiewicz, która podkreśla, że ceni sobie współpracę z Garnier właśnie przez ich szczególne wartości, jak autentyczność i naturalność.

Garnier Color Naturals to mój wybór naturalnego koloru. Jestem osobą aktywną, dużo podróżuję, ruch i zmiana są mocno wpisane w mój styl życia. Garnier Color Naturals idealnie odpowiada na moje potrzeby. Mam mój ukochany odcień blondu i mogę aplikować farbę samodzielnie, kiedy mam czas i chęć. Idealne rozwiązanie! Bycie ambasadorką Garnier to świadomy krok w stronę promowania naturalnego piękna i stylu życia bliskiego naturze. Wartości marki Garnier jak autentyczność, naturalność i szczerość są mi bardzo bliskie - dodaje Katarzyna Bujakiewicz.