Brzuch mamy w ciąży robi furorę w sieci

Pochodząca z Norwegii Maria spodziewa się trojaczków. Obecnie jest w 35. tygodniu ciąży, a jej brzuch jest naprawdę ogromny. Zresztą nie powinno to nikogo dziwić, a jednak dziwi.

Maria na swoim koncie na Instagramie dzieli się zdjęciami ze swojej ciąży i chociaż na początku jej ciążowy brzuszek wyglądał jak brzuch każdej mamy w ciąży, to z tygodnia na tydzień rósł i rósł, aż uzyskał wielkość, która wywołuje zdumienie i niedowierzanie.

Maria, która już jest mamą dwuletniego chłopca ma zaplanowany termin porodu na 12 września, a lekarze zdecydowali się na cesarskie cięcie. Ostatnie zdjęcie Maria zamieściła wczoraj na swoim Instagramie. Zobaczcie sami!

Maria od początku swojej ciąży relacjonowała, jak zmienia się jej ciało w ciąży, a ostatnio zamieściła nawet kolaż wszystkich zdjęć od 12. tygodnia ciąży do chwili obecnej. Trzeba przyznać, że rodzice trojaczków będą mieli piękną pamiątkę z tego okresu.

Cieszę się, że zrobiliśmy te zdjęcia, ponieważ ten kolaż naprawdę pokazuje ogromny wzrost. To dziwne, że skończyło się tak dużym brzuchem i jeszcze dziwniej, że można się tak wyróżniać bez upadku! - napisała Maria przy zdjęciu

Poz zdjęciem Marii pojawiło się mnóstwo komentarzy. Chociaż dużo osób dziwiło się, jak to możliwe, że grawitacja nie przewróci tej mamy, to Internauci zamieszczali głównie pozytywne komentarze:

Taki piękny hołd dla ludzkości. Dziękujemy za podzielenie się z nami wszystkimi. Dziękuję za tak piękne pokazanie macierzyństwa. - pisały inne mamy

Maria wrzucając ostatnie zdjęcie podziękowała wszystkim za miłe słowa i wsparcie, jakie otrzymała:

Za dwa dni w końcu spotkamy nasze dzieci i nie będę już musiał przeciągać tego 20 kilogramowego brzucha. Jesteśmy gotowi na następny rozdział! W zeszłym tygodniu zdobyłam wielu nowych obserwatorów z całego świata i chcę podziękować wszystkim za całą miłość, doping i miłe słowa, które otrzymałam! Bardzo to doceniam. - napisała Maria