Bradley Cooper i Lady Gaga wystąpią razem na popularnym festiwalu

Gdy tylko „Narodziny gwiazdy” weszły na ekrany, nie było końcom plotek na temat rzekomego romansu pary. Ta kwestia rozgrzała wyobraźnię opinii publicznej na tyle, że spekulacje na temat relacji Bradleya Coopera i Lady Gagi, która z ekranu miała przenieść się do prawdziwego życia, całkowicie zmarginalizowała kwestię samej produkcji spychając ja na drugi plan. Pikanterii całej sytuacji dodał fakt, że zarówno dotychczasowy związek Gagi, jak też Coopera rozpadł się: piosenkarka odeszła od narzeczonego zaraz po udziale w debiutanckim projekcie reżyserskim aktora, a sam Bradley w czerwcu  miał rozstać się z Iriną Shayk po 4 latach związku i rzekomych zaręczynach.

Bradley Cooper i Lady Gaga razem na scenie w Glastonbury

Prawdą jest, że Cooper i Lady Gaga na planie „Narodzin gwiazdy” nawiązali bliską relacje, a w wywiadach nie szczędzili sobie  miłych słów i zapewnień o łączącej ich przyjaźni. Jak się okazuje z najbliższym czasie po raz kolejny pokażą się razem na scenie. Występ ma mieć miejsce w trakcie festiwalu w Glastonbury, gdzie aktor ma zaprezentować przygotowaną specjalnie dla fanów niespodziankę, a jednym z jego gości ma być właśnie wspominana gwiazda.

Bradley Cooper o pierwszym spotkaniu z Lady Gagą: "Jakie ona ma wspaniałe oczy!"

Już dziś, na kilka dni przed festiwalem, na samo hasło wspólnego występu aktorów w mediach zrobiło się głośno. Jak można się domyślić, kolejna wspólna inicjatywa tylko podgrzeje atmosferę wokół pary. Jak sadzicie, czy faktycznie jest coś na rzeczy i wspólny występ Bradleya Coopera i Lady Gagi w Glastonbury da nowe spojrzenie na to, co naprawdę ich łączy? Czy może być prawdą, że Bradley Cooper i Lady Gaga są parą?