Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali na żywo "Shallow"

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali "Shallow" na żywo podczas ceremonii wręczenia Oscarów 2019. Trzeba przyznać, że na ich występ czekali wszyscy.

Podczas wykonania "Shallow" kilkakrotnie publiczność zgromadzona na gali biła brawo, a Lady Gaga i Bradley Cooper stanęli na wysokości zadania. Występ ten był również wyczekiwany z powodu rosnących plotek wokół wykonawców "Shallow". Jednak obecność partnerki Bradley Coopera, Iriny Shayk ucięła wszelkie spekulacje, a relacja Lady Gagi i Bradleya Coopera widać, że jest przyjacielska.

Lady Gaga i Bradley Cooper weszli na scenę trzymając się za ręce, a kiedy aktor i reżyser rozpoczął występ, Lady Gaga nie mogła oderwać od niego oczu. Widać, że piosenkarka w każdej sytuacji jest profesjonalna i potrafi stworzyć taki klimat na scenie, żeby widz czuł, że przenosi się w ich świat. Kiedy Lady Gaga usiadła przy fortepianie, żeby zaśpiewać i zagrać "Shallow", za chwilę dołączył do niej Bradley i obejmując ją w talii, zaśpiewał z nią do wspólnego mikrofonu. Ta magia, która jest pomiędzy nimi za każdym razem sprawia, że jesteśmy wzruszeni i zachwyceni utworem "Shallow".

Oscary 2019: "Shallow" najlepszą piosenką 

Utwór "Shallow" doceniła również Akademia Filmowa przyznająca tegoroczne Oscary 2019. Piosenka pochodząca z filmu "Narodziny gwiazdy" została nagrodzona w kategorii Najlepsza Piosenka, a statuetkę odebrali wzruszona Lady Gaga oraz Mark Ronson, Anthony Rossomando i Andrew Wyatt. Lady Gaga dziękując tym wszystkim, którzy przyczynili się do tej wygranej, nie zapomniała również o aktorze, z którym zagrała główną rolę. Jak wyznała "nikt nie zaśpiewałby tego lepiej niż Bradley". Artystka na scenie powiedziała też ważne słowa, żeby w drodze do celu, który sobie wyznaczymy nie poddawać się pomimo przeciwności losu. To właśnie nastawienie sprawiło, że Lady Gaga jest w tym, a nie innym miejscu.

Jak Wam się podobało wykonanie "Shallow" na żywo przez Lady Gagę i Bradleya Coopera podczas Oscarów 2019?