"Narodziny gwiazdy" - będzie nowa wersja filmu

Po sukcesie filmu "Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych, twórcy filmu właśnie ogłosili, że pojawi się jego nowa wersja.

Nowa wersja filmu "Narodziny gwiazdy" będzie rozszerzona o sceny, które zostały usunięte podczas montażu, czyli łącznie około 12 minut. Fani filmu są zachwyceni i nie mogą doczekać się nowej wersji filmu.

"Narodziny gwiazdy" - co zobaczymy w nowej wersji filmu?

Nowa wersja filmu "Narodziny gwiazdy" będzie wzbogacona między innymi o dodatkową piosenkę "Is That Alright", którą wykonuje Ally dla Jacksona w scenie wesela. W nowej wersji filmu widzowie zobaczą wspólne wykonanie Ally i Jacksona utworów: "Clover", "Black Eyes" i "Alibi".

Lady Gaga, która gra w filmie Ally zaśpiewa również w nowej wersji a capella uwielbiany przez wszystkich utwór "Shallow".

"Narodziny gwiazdy" - gdzie obejrzymy nową wersję filmu?

Film "Narodziny gwiazdy" swoją premierę miał około pięć miesięcy temu, jednak cały czas jest o nim głośno, a oscarowy utwór "Shallow" pochodzący z tego filmu nucą wszyscy. Dodatkowo atmosferę wokół filmu podgrzewały plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera, które już niejednokrotnie komentowała piosenkarka. "Jestem artystką i sądzę, że zrobiliśmy niezłą robotę: wkręciliśmy was!" - tak mówiła Lady Gaga w programie Jimmy'ego Kimmela. 

Gorącą atmosferę wokół filmu postanowili wykorzystać producenci i wypuścić nową, rozszerzoną wersję filmu "Narodziny gwiazdy". Jak na razie pojawiła się informacja, że nowa wersja filmu "Narodziny gwiazdy" wejdzie do kin w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Czy zawita także do Polski? Czas pokaże. Jeśli nie, to widzowie czekają na informacje o możliwości obejrzenia filmu w internecie.

Czy będziecie chciały obejrzeć nową wersję filmu "Narodziny gwiazdy"?