Boyfriend bob - najmodniejsza fryzura na 2021 rok

Włosy do pasa, prostownica, hektolitry olejków zabezpieczających końcówki przed zniszczeniem –  to były czasy. Kto by pomyślał że zaledwie parę lat później nasze włosingowe wybory zmienią się tak diametralnie? Na pewno nie my! Ale rzeczywistość czasami zmusza nas do zmiany naszych preferencji. Rok 2020 był pod tym względem naprawdę przełomowy. Praktyczne, krótkie fryzury stały się naszymi najlepszymi przyjaciółmi podczas niekończących się dni spędzonych w domu. I choć fryzura na boba od lat przewija się pomiędzy salonami fryzjerskimi, w 2021 bezkonkurencyjnie stanie na szczycie naszych wyborów. Boyfriend bob to najmodniejsza i najwygodniejsza fryzura na nadchodzący (oby lepszy) rok.

Zobacz też: Modne fryzury 2021 - Tousled bob odmładza i dodaje objętości

Boyfriend bob - nowa odmiana najpopularniejszej fryzury na świecie

Bob zdobył tytuł najpopularniejszej fryzury w 52 krajach – m.in. w Wielkiej Brytnanii, USA i Niemczech. Niezły wynik! Ale nie ma się czemu dziwić, krótkie włosy J-Lo, Duy Lipy i Kim K zachwycają pod każdym względem. Są nie tylko nowoczesne i odświeżające, ale przede wszystkim niesamowicie zmysłowe i sexy – i o to chodzi! Gwiazdy przekonały nas, że fryzury na boba mogą być idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, bez względu na wiek i typ urody. Dziś styliści zdecydowali się na pokazanie światu nowego rozwiązania – boyfriend bob.

Potraktujcie tę fryzurę jako kwadratowy, krótszy, bardziej blokujący twarz bob. Pochlebny, nadający się do noszenia i całkowicie zmienny w zależności od Twojego osobistego stylu – mówi Adam Reed, ambasador redakcji L'Oréal Professionnel.

Zobacz też: Modne fryzury na 2021: modern mullet, grzywka na bok, a może bob a’la Mia Wallace?

Boyfriend bob - najwygodniejsza fryzura na nowy rok

Fryzura na boyfriend boba będzie idealna dla osób, które nie mają ochoty ani czasu na długą stylizację włosów. Dlaczego? Zasadniczo charakteryzuje się krótkim cięciem, ale jej największym plusem jest wygoda - w każdej mierze. Jedyne, o co będziemy musiały zadbać to odpowiednie nawilżenie i wygładzenie. Nowy wariant boba wygląda genialnie zarówno w wersji total short, kończącej się tuż za uchem, jak i w dłuższej, sięgającej brody. Jeśli jednak pozostajemy mimo wszystko wierne długim fryzurom, boyfriend bob z delikatną grzywką może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Genialny efekt pełen różnych wariantów

Boyfriend bob jest w swojej naturze… wariantywny. Możemy nosić go przeczesanego na gładko, dzięki czemu nasze włosy staną się iluzją elegancji i niewyrafinowanego szyku lub zdecydować się na artystyczny nieład – warto wykorzystać do tego kosmetyki, których zadaniem jest stworzenie efektu włosów dotkniętych morską falą i delikatnie potargać kosmyki palcami. Uwierzcie nam, dla każdego coś się znajdzie, a każdy wariant będzie tak samo modny i tak samo bezbłędny.

Zobacz też: Jak uratować zniszczone włosy? 5 najczęstszych problemów z włosami i skórą głowy