Michelle i Barack Obama zrealizują program dla Netflixa

Jak podaje dziennik "The New York Times", były prezydent USA Barack Obama i jego żona Michelle mają zrealizować własny program dla Netflixa. Podobno para prezydencka prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z Netflixem i jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, Barack Obama z żoną Michelle będą mieli swój autorski program. Według dziennika "The New York Times", w programie Barack Obama miałby prowadzić dyskusje na tematy, którymi zajmował się za czasów swojej prezydentury: opieki zdrowotnej, praw wyborczych, imigracji czy zmian klimatycznych.

Prezydent i pani Obama zawsze wierzyli w to, że  przedstawianie ludzkich historii może inspirować innych do działania i zmieniać świat na lepsze - tak doniesienia prasy o programie byłej pary prezydenckiej skomentował Eric Schultz, doradca Baracka Obamy.
 

Były prezydent i jego małżonka cały czas cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, dlatego ich autorski program dla Netflixa może okazać się strzałem w dziesiątkę. Barack Obama publikując na Twitterze komentarze dotyczące najważniejszych wydarzeń, pokazuje, że tematy społeczne i polityczne nie są dla niego obojętne. Barack Obama ma obecnie 101 mln obserwujących na Twitterze i 55 mln fanów na Facebooku. Michelle ma odpowiednio 10 mln i 17 mln.