Anna Starmach urodziła! Jurorka "MasterChef" i "MasterChef Junior" za pośrednictwem Instagram poinformowała media i fanów o narodzinach swojego pierwszego dziecka we wtorek, 13 listopada. Kucharka dodała zdjęcie noworodka i opatrzyła je bardzo wzruszającym wpisem. Dowiadujemy się z niego, że gwiazda TVN urodziła dziewczynkę. Córka Anny Starmach i jej męża, Piotra Kuski otrzymała na imię Jagna.

- Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena... - napisała Anna Starmach na Instagramie.

Anna Starmach urodziła

Anna Starmach w swoim wpisie postanowiła też serdecznie podziękować lekarzom i całej obsłudze szpitala, w którym przyszło na świat jej pierwsze dziecko.

- Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej - zadbaliście o nas najlepiej na świecie! - dodała gwiazda.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje. Pierwsze zdjęcie córki Anny Starmach znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ANNA STARMACH wzięła ślub. Kim jest jej mąż?