Agnieszka Chylińska szczera i mocna jak nigdy. 42-letnia wokalistka znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi udzieliła wyjątkowego wywiadu towarzyszącego premierze jej nowej płyty "Pink Punk". W nietypowej rozmowie, którą przeprowadzili z nią Kuba Wojewódzki, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak i Marcin Prokop, gwiazda zdobyła się na bolesne wyznania na temat swojego życia prywatnego i zawodowego. Artystka sama na koniec rozmowy określiła ją mianem wywiadu swojego życia. Agnieszka Chylińska po raz pierwszy odważyła się opowiedzieć przed kamerami chociażby o szokujących kulisach pracy w show-biznesie, narkotykach, alkoholu, trudach macierzyństwa, zaburzonych relacjach z rodzicami, swoich kompleksach, myślach samobójczych i wierze w Boga. 

Agnieszka Chylińska o rodzicach

Nie mogłam pojąć tego, że mnie nie wspierali. Byłam pełna kompleksów, potrzebowałam telefonu od matki, która by powiedziała: "Córeczko, dasz radę". Na tym paliwie jadę przez całe życie. Ciągle muszę komuś coś udowadniać i komuś mówić, że warto mnie kochać, warto mi zaufać.

Agnieszka Chylińska o pierwszej miłości

Oddałam kiedyś całe swoje serce komuś, kto po prostu zrobił z tego tatar. I może dlatego dzisiaj mam problem z zaufaniem, mam problem z otworzeniem się i mam problem, żeby na hasło "kocham cię" zareagować dobrze. Jak się pojawia ta bliskość, to już mnie nie ma.

To był sku***syn. Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, który potraktował mnie jak gó*no i to też wpłynęło na historię mojego życia jako kobiety, że pomyślałam sobie: "Ja pie****ę, jeżeli ja przychodzę z takimi prostymi sprawami jak miłość, oddanie, swoje dziewictwo, daję na szalę wszystko facetowi, który to traktuje jak g*wno, to włącza się myślenie - kim ja jestem, że on mnie tak potraktował? Co ja jestem warta?"

Agnieszka Chylińska o szczerych tekstach piosenek

Wierzę w to, że jak walisz prosto z mostu, jak jesteś w tym uczciwy, na swój po*******ony, łajdacki sposób, jak mówisz po prostu: "Słuchajcie, jestem rozwalona, nie daję sobie rady, nie wiem, może strzelę sobie w łeb", to jedno dziecko się porzyga, drugie będzie ryczało, a jakaś osoba powie: Kurde, ale czuję to samo".

Agnieszka Chylińska o Bogu

Ja go proszę codziennie o coś. Głównie go proszę, żeby przeżyć dzień, teraz jestem na tym etapie. Oczywiście życie ma różny kolor, ale czasami tej czerni jest za dużo i masz ten wybór, no albo się zachlać na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę o negocjować z czasem. 

Agnieszka Chylińska o myślach samobójczych

Gdyby nie moja ciekawość życia, to by dawno mnie nie było. Gdyby nie to, że tak strasznie jestem ciekawa, co dalej jest za tym zakrętem. Gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, które nie są świadome tego migotu tej matki porąbanej, która je jednocześnie tak bardzo kocha tą swoją miłością połamaną, porąbaną, niedoskonałą, ale jednak stara się to klecić na swój sposób. Demony, które krążą wokół mojej głowy są okrutne, są skazujące, osądzające, są przede wszystkim prokuratorami. Ja nie mam w swojej adwokata.

Agnieszka Chylińska o początkach kariery

Bardzo brutalne, samcze, najgorsze, jakie może być środowisko i tego nie wstydzę się powiedzieć po latach. (...) Cena potworna. Gdyby to miały przeżyć moje córki, to ja bym zwariowała jak matka. Dlatego moi rodzice po dziś dzień nie wiedzą, co tam miało miejsce. (...) Ja w sumie dostałam taki wilczy bilet od rodziców na odchodne. Dla matki byłam artystką ze spalonego teatru, a ojca bardzo rozczarowałam. 

Agnieszka Chylińska o O.N.A.

Moi koledzy byli bardzo bezwzględni. Oni oczekiwali ode mnie stu procent. Oni byli już 20 lat na scenie, a ja nie miałam ani jednego miesiąca przepracowanego. To na mnie przyszło bez żadnego filtra. Ja nie miałam wtedy tak mądrego agenta, jakiego dzisiaj mam, czyli Joannę (Ziędalską-Komosińską - przyp. red.). Ja się po prostu otaczałam ludźmi, którzy głównie zajmowali się tym, żeby z tej gówniary trzepać hajs. (...) Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze, to były pierwsze lata O.N.A. Po prostu czułam, że się mijam z tym snem, który sobie wymyśliłam. Ja się strasznie przestrzeliłam.

Cały wywiad z Agnieszką Chylińską możecie obejrzeć poniżej. Z kolei najnowsze zdjęcie gwiazdy znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KUBA WOJEWÓDZKI szczerze o Agnieszce Chylińskiej w swojej książce. Co napisał?