Czy Annie Lewandowskiej zdarza się „cheat meal”?

Choć ostatnie miesiące były dla niej bardzo intensywne, Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Na początku maja powitała na świecie swoją drugą córeczkę, Laurę, miesiąc temu wydała nową książkę z przepisami „Healthy sweets by Ann”, a teraz powraca z nowym wyzwaniem treningowym na Instagramie.

Jak wygląda kuchnia Lewandowskiej od kuchni? Czy Anna Lewandowska miewa zachcianki? W rozmowie z Kobieta.pl trenerka przyznaje, że jej również zdarza się „cheat meal”, czyli żywieniowy skok w bok, a w dodatku nie stroni od deserów. Ma jednak mnóstwo patentów na to, jak osłodzić sobie życie bez szkody dla zdrowia – wystarczy sięgnąć po „Healthy sweets by Ann”.

Anna Lewandowska: „Nigdy nie zmuszam dzieci do jedzenia”

Oprócz zdrowych deserów, słodkich śniadań i tradycyjnych ciast w odchudzonym wydaniu, w kuchni Lewandowskiej nie brakuje jednak luzu, a Ania otwarcie przyznaje, że wcale nie jest tak restrykcyjna wobec siebie i swoich domowników. Zwłaszcza, gdy mowa o dzieciach. Jak każda mama, Anna Lewandowska nie ma jednej sprawdzonej recepty na zachęcenie dzieci do jedzenia warzyw. Jak przyznaje w rozmowie z Kobieta.pl, zdrowe nawyki są ważne, ale wymuszanie ich u maluchów może przynieść odwrotny efekt. Trenerka dodaje, że nigdy nie zmusza Klary do jedzenia tego, na co nie ma ochoty. Czego jeszcze nie robi w swojej kuchni Anna Lewandowska? I po co sięga, gdy ma ochotę na coś słodkiego? Obejrzyjcie cały wywiad: