Anna i Robert Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zajęli 80. miejsce na liście najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost". Jedna z najgorętszych par w showbiznesie dorobiła się majątku o wartości 500 mln złotych i tym samym znaleźli się w rankingu o osiem miejsc wyżej w stosunku do poprzedniego roku. Na czym Anna i Robert Lewandowski dorobili się takiej kwoty?

Anna i Robert Lewandowscy: na czym zarobili fortunę?

Robert Lewandowski oprócz sportowych kontraktów, cały czas wykorzystuje swoją ogromną popularność i inwestuje w coraz to nowe projekty. Jednym z ostatnich jest aplikacja Less, która pozwala kupować i sprzedawać używane ubrania. Od początku jej istnienia, pobrało ją już ponad pół miliona użytkowników. Robert Lewandowski zainwestował również w kawę własnej marki RL9, która początkowo zadebiutowała na rynku niemieckim, a na początku roku trafiła do Polski oraz markę napoi izotonicznych.

Reprezentant Polski planuje w październiku 2020 roku otworzyć własną restaurację, która będzie się mieściła w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie w centrum Warszawy.

Anna Lewandowska również rozwija prężnie swoje biznesy. Oprócz obozów treningowych i warsztatów, świeżo upieczona mama ma również firmę Healthy Plan by Ann, produkująca zdrową żywność Foods By Ann, prowadzi bloga Baby by Ann, a także kilka kawiarni, gdzie sprzedaje produkty swojej marki. Niedawno na rynku pojawiły się naturalne kosmetyki wegańskie - Phlov by Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska zapowiada kolejny projekt

Anna Lewandowska w weekend była gościem programu "Dzień Dobry Wakacje". Trenerka, która po kilku miesiącach wróciła do Polski, opowiedziała, jak udaje jej się łączyć pracę z opieką nad dziećmi:

Pół roku nie byłam w Polsce, a prowadzę pięć firm, więc mam co robić. Mój kalendarz jest zapełniony od rana do nocy. Mam dwójkę małych dzieci, a jako świeżo upieczona mama muszę znaleźć przede wszystkim czas dla dzieciaków, więc mam wyzwanie zawodowo rodzinne.

Anna Lewandowska na antenie zapowiedziała swój kolejny projekt "Fighter Challenge", który będzie wymagał od niej dużo pracy:

Będę się starała zaangażować całym moim sercem i ciałem, będzie to dla mnie bardzo duże wyzwanie, bo moje dziewczynki potrzebują dużo atencji, ale staram się to pogodzić zawodowo, bo tęsknię za treningami.

To jest wyjątkowy rok dla Ani i Roberta Lewandowskich. Kilka dni temu świętowali swoją 7. rocznicę ślubu, a niedawno na świat przyszła ich druga córeczka Laura. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My girls 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Maj 19, 2020 o 11:08 PDT