Agnieszka Woźniak-Starak od ponad 15 lat gości na ekranach Polaków w całym kraju. Prezenterka ma na swoim koncie takie programy jak: Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie, Azja Express, Big Brother, Dzień dobry TVN czy Aplauz, aplauz!. Dziennikarka poza prowadzeniem wydań śniadaniowych różnych stacji telewizyjnych, ma na swoim koncie także program show-biznesowy Na językach. "Sukcesy, porażki, romanse, rozstania oraz skandale, czyli wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o polskim show-biznesie, a boicie się zapytać. Co rzeczywiście dzieje się w blasku fleszy na warszawskich salonach? Jak działa showbiznes? Kto aktualnie jest na topie, a kto popadł w niełaskę? Agnieszka o polskich gwiazdach i celebrytach wie absolutnie wszystko!" - mogliśmy przeczytać w oficjalnym opisie programu.

Jak się okazuje, Agnieszka Woźniak-Starak nie ma najlepszego zdania o polskim show-biznesie. Dlaczego?

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o show-biznesie. Dlaczego go unika?

Agnieszka Woźniak-Starak zapytana o to, co myśli o show-biznesie i jak jej opinia na temat branży zmieniała się przez lata odpowiedziała:

Show-biznes w ogóle mnie nie kręci. Mam o nim mniej więcej takie samo zdanie, jak miałam kiedy prowadziłam program "Na językach", więc nienajlepsze. Myślę, że jest tu trochę kolorków, trochę brokatu i niewiele pod spodem. Ale chyba zawsze miałam w sobie jakiś dystans do tego świata i starałam się go nie traktować tak strasznie serio. Bo to jest chyba taka największa zguba, jak my traktujemy go za poważnie. A już na pewno po różnych wydarzeniach w moim życiu staram się być z boku i nie wchodzić za głęboko. Nie chcę być tak głęboko w show-biznesie. Nie wiem, czy mi to wychodzi - komentuje Agnieszka Woźniak-Starak

PRZECZYTAJ TAKŻE: