Dorota Szelągowska, podobnie jak Joanna Koroniewska nie boi się odpowiadać na hejt dotyczący jej wyglądu. Tym razem skonfrontowała się z fanką, która zarzuciła jej, że "swojskiej dziewczynie nie pasuje »pańciowaty« styl".

Dorota Szelągowska odpowiada na hejt. Cięta riposta!

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim instagramowym profilu serię zdjęć w eleganckich stylizacjach. Na jednym ma sukienkę o kroju marynarki i białe szpilki oraz czarny kapelusz, na kolejnym jeansowy trencz zestawiony z czerwonymi czółenkami, a na ostatnim letni look w zielonych odcieniach. W ten sposób reklamuje torebkę jednej z popularnych marek.

Na tych zdjęciach, na których, nawiasem mówiąc, nie wyglądam wcale jak projektantka wnętrz w średnim wieku, tylko tak, że "hoho!", prezentuję wam torbę. [...] Ja np. nie pasuję do wszystkiego, ale do tej torby owszem - napisała.

Co ciekawe, dochód z instagramowej reklamy torby nie trafia do kieszeni dekoratorki wnętrz, a na cel charytatywny:

[...] to oczywiście jest reklama, a dochód z niej zostanie przeznaczony na cel charytatywny - podkreśliła.

Zdecydowana większość osób pozostawiła pod zdjęciami pozytywne komentarze. "Kwitniesz", "Świetne stylówki", "Torba, jak torba [...] a jeśli cel charytatywny to się chwali" - możemy przeczytać pod postem.

Nie wszystkim jednak spodobały się stylizacje. Jedna z kobiet wprost napisała, że eleganckie looki nie pasują do "swojskiej" Szelągowskiej:

Dorotko, przepraszam... Ale ty jesteś swojska dziewczyna w dresach... Jakoś ten "pańciowaty" wizerunek mi nie pasuje - stwierdziła. 

Riposta dekoratorki wnętrz jasno dała do zrozumienia, co myśli na temat takich komentarzy:

Czasem w dresach, czasem na obcasach, w makijażu i bez. A czasem to cały dzień piżamy nie zdejmę! - odpowiedziała. 

I słusznie! Każdy powinien nosić to, w czym w danej chwili czuje się najlepiej! 

Zobacz także:

CZYTAJ TAKŻE: