Tuż przed świętami okazało się, że żona Szymona Hołowni, jest w kolejnej ciąży. Para poinformowała o tym w świątecznym filmie udostępnionym na Twitterze: To czas oczekiwania, dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek - powiedział w nim polityk. Minęło dopiero kilka tygodni od ogłoszenia nowiny, a dziecko jest już na świecie. Poznajcie szczegóły!

Żona Szymona Hołowni urodziła!

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił - oznajmił za pośrednictwem Instagrama Szymon Hołownia

Polityk podziękował także za gratulacje i słowa wsparcia:

Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też!

Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da - dodał na koniec.

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia - historia miłości 

Szymon Hołownia i jego żona poznali się w 2014 roku. Były prezenter napisał do żony na Facebooku. W rozmowie z magazynem "Pani" Urszula Brzezińska-Hołownia przyznała, że ich pierwsza randka nie należała do udanych, ale jej zakończenie było niezwykle miłe. Nasza historia jest prawdziwym romansem XXI wieku - mówi dziś żona Szymona Hołowni. W styczniu 2016 roku para wzięła ślub, a rok później na świat przyszła ich córeczka Marysia. 

Więcej zdjęć Szymona Hołowni z żoną znajdziecie w naszej galerii!