Jak wynika z ustaleń astrologów, istnieją aż 3 znaki zodiaku, które w maju otrzymają anielską ochronę. Nie ulega wątpliwości, że najbliższy miesiąc będzie dla nich pełen szczęśliwych momentów. Jeśli wykorzystają daną im szansę, dobra passa będzie trwała znacznie dłużej. Dowiedz się, kim są szczęściarze.

Czytaj także:

Oto 3 znaki zodiaku, które w maju otrzymają anielską ochronę

Rak

Rak otrzyma niebawem wyjątkowe wsparcie anioła Uriela. Wraz z początkiem maja wszystkie problemy finansowe zaczną po kolei znikać, a im bliżej Bożego Ciała, tym więcej pieniędzy znajdzie się na jego koncie. Będzie mógł sobie pozwolić na małe przyjemnoci i jeszcze sporo mu zostanie. Co więcej, anielska tarcza ochroni go przed złymi intencjami, a nawet urokiem. Jest to bardzo ważne, ponieważ wraz z napływem pieniędzy w orbicie zodiakalnego Raka będą pojawiały się osoby zazdrosne, a nawet mściwe. Gwiazdy zalecają jednak zachowanie umiaru. W przeciwnym razie można narobić sobie wrogów.

Strzelec

Strzelec gdy tylko znajdzie się w tarapatach, powinien zawierzyć aniołowi Jofielowi, który sprzyja szczęśliwym trafom, bo to pomoże mu wyjść z każdej opresji. Wiele wskazuje na to, że maj będzie pełen wzlotów i upadków, ale dzięki duchowemu przewodnikowi, każdą porażkę będzie można przekuć w sukces. Dlatego, zamiast rozmyślać o poważnych konsekwencjach, zodiakalny Strzelec powinien śmiało patrzeć w przyszłość i nie martwić się na zapas. Zdaniem gwiazd najbliższe dni i tygodnie przyniosą rozwiązanie na wiele kłopotów, o ile motywacją do działania nie będą złe intencje.

Koziorożec

Koziorożec w czasie majówki będzie nie w sosie, a nawet może być opryskliwy względem bliskich. To sprawi, że w powietrzu zawiśnie konflikt. Wszystko przez to, że za bardzo boi się porażki, a także przejmuje się opiniami innych na swój temat. Zdaniem gwiazd powinien jak najszybciej zawierzyć aniołowi Menadelowi. Ten niebiański przewodnik wspomoże go w trudnych momentach i ochroni przed złem. Jego łaska szczególnie wzmocni zodiakalnego Koziorożca w sprawach zawodowych i jeszcze przed końcem maja jego kariera nabierze tempa. Anioł stawia jednak jeden warunek. Lenistwo i podążanie po trupach do celu nie zostaną wynagrodzone.