Anielskie wsparcie przydaje się każdemu. Wielu z nas chciałoby w trudnych momentach otrzymać taką pomoc. Zwłaszcza gdy stoimy przed prawdziwymi wyzwaniami na ścieżce zawodowej. Na szczęście istnieje pewien skrzydlaty przyjaciel, który jest w stanie pomóc nam osiągnąć wszystko, czego pragniemy. Anioł Menadel to anioł sukcesu. Chętnie wesprze nas, ale pod jednym warunkiem. Kluczowa jest bowiem modlitwa do anioła Menadela. 

Anioł Menadel czuwa nad zapracowanymi

Każdy z nas ma swojego anioła stróża, który czuwa nad nami w różnych życiowych sytuacjach. Istnieje np. anioł marzycieli, ale nie tylko. Okazuje się, że także osoby pracujące mają swojego stróża, którego powinny poprosić o wsparcie.

Zobacz także: 

Anioł Menadel pomaga znaleźć pracę i ją utrzymać. Jest też naszym sprzymierzeńcem w kontaktach ze współpracownikami oraz przełożonymi. Potrafi dodać nam odwagi, gdy kroczymy złą drogą zawodową i powinniśmy się przebranżowić. Warto zatem poprosić go o pomoc, ale można to uczynić wyłącznie pod jednym warunkiem. 

Menadel nie sprzyja leniom. Właśnie dlatego warto wykazać się zaangażowaniem i pracowitością - niezależnie od tego, jak wygląda nasza praca. Gdy anioł Menadel zobaczy, że dajemy z siebie wszystko, z pewnością doda nam sił i pomoże nam osiągnąć sukces. 

Menadel to anioł sukcesu

Anioł Menadel ma wyjątkowe moce. Potrafi pokierować naszą karierą tak, abyśmy błyskawicznie osiągnęli sukces. Czuwa nad nami na każdym etapie tego procesu - od poszukiwania pracy, poprzez początki w nowej firmie, aż przez kolejne awanse, po wejście na szczyt. Dzięki niemu kłopoty zawodowe nie będą nam straszne, ale to nie wszystko.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Menadel sprawi, że osiągniemy wszystko, czego pragniemy. Awans, podwyżka, aż po zostanie liderem jest możliwe tylko wtedy, gdy właśnie ten niebiański przyjaciel będzie nad nami czuwał. Musimy jednak pamiętać, że Menadel nie działa za darmo. Żeby poprosić go o wsparcie, powinniśmy spełnić jeden ważny warunek.  

Anioł Menadel - modlitwa

Menadel wymaga wyjątkowej modlitwy. Tylko, gdy ją poznamy, możemy poprosić go o pomoc i liczyć na to, że będzie nas wspierał. Odmówić należy ją dokładnie w południe, ale wcześniej warto wykonać medytację z aniołami i w stu procentach skupić się na własnych myślach oraz wypowiadanych słowach. Następnie powinniśmy wypowiedzieć na głos następujące słowa: 

Aniele Menadelu, stróżu tych, którzy chcą osiągnąć sukces. Jeśli uznasz za stosowne, że jestem wart twojej pomocy, wesprzyj mnie w kolejnym dniu mojej ciężkiej pracy. Obiecują dawać z siebie wszystko, aby spełnić swoje marzenia. Wierzę, że z twoją pomocą mi się uda. Amen. 

Pamiętajcie, że anioł zadziała tylko wtedy, gdy nasze intencje będą szczere i nie będziemy podążać po trupach do celu. Kopiąc dołki pod innymi, zaprzepaścimy swoje szanse na anielskie wsparcie. 

Zobacz także: 

Anioł Menadel - atrybuty

Anioł Menadel charakteryzuje się konkretnym atrybutem, jakim jest kowadło. To symbol ciężkiej pracy, która ma prowadzić do sukcesu. Z kolei ośrodkiem energetycznym tego anioła jest czakra korony, co symbolizuje zwycięstwo oraz przywództwo.

Warto też wziąć pod uwagę roślinę, która kojarzona jest z Menadelem. To pomarańcza. Jeżeli zatem chcecie dopomóc losowi, koniecznie zjedzcie ten owoc po wypowiedzeniu modlitwy. To spotęguje jej działanie.