Trendy moda wiosna 2019 – płaszcze wiosenne

Wiosna wcale nie wymaga nowej garderoby. Wiele miłośniczek mody do tego, by zaliczyć mocne wejście z nowy sezon potrzebuje tylko jednej nowej rzeczy. Jeśli jest to płaszcz wiosenny albo lekki trench - można na to liczyć. I faktycznie – jeśli dobrze się zastanowić niewiele elementów garderoby w pojedynkę robi tak dobrą robotę jak porządny wiosenny płaszcz.

Płaszcze wiosna lato 2019

Noszony do białego T-shitu i dżinsów albo zarzucony na sukienkę może zdominować całą stylizację. Może być camelowy, albo w bardziej fantazyjnej wersji; ekstremalna podpatrzona przed jednym z pokazów na fashion weeku zakłada, że … jest całkowicie przezroczysty. Zakładając jednak, że jest w bardziej klasycznym wydaniu i tak mamy w czym wybierać, bo ten sezon obfituje w wyjątkowo ciekawe rozwiązania.

Modne płaszcze wiosna 2019 – mocny kolor

Jeśli chodzi o kurtki triumfy święcą puchówki (te na wiosnę oczywiście w lżejszej wersji) i parki – głównie w beżach i brązach albo zgaszonej zieleni. Za to jeśli chodzi o płaszcze wiosną śmiało możemy postawić na mocniejszy kolor. A nawet: kolory – bo najmodniejsze to miks barw, w którym jedynym ograniczeniem pozostaje nasza wyobraźnia. Soczysta cytryna, oranż, fuksja – to robi cały look. Zwłaszcza, że w tym sezonie płaszcz nosimy zamiast marynarki. Z nadruków najpopularniejsze to naśladujące motywy malarskie i ilustracje.

Modne płaszcze wiosna 2019 – podkreślone ramiona

Za to gdy mowa o fasonie, zadowolone będą zarówno miłośniczki prostych krojów, jak też te, które swobodniej czują się w oversize. Dodatkowo projektanci forsują projekty z poszerzonymi, zaokrąglonymi ramionami, obowiązkowo z poduszkami.

Jakie płaszcze wiosenne 2019 chodzą wam po głowie?m odważycie się na coś mocniejszego?