Najlepsze materiały wideo 2018

Koniec roku to czas podsumowań, także redakcyjnych. W tym roku udało nam się zrealizować wiele ciekawych projektów i nie będziemy ukrywać, że z wielu jesteśmy naprawdę dumne. A że radość smakuje znacznie lepiej, kiedy można się nią dzielić to stwierdziłyśmy, że koniec roku to dobra okazja, by pokazać Wam nasze najlepsze materiały wideo 2018. Jeśli jeszcze nie miałyście okazji poznać naszych cykli wideo, to najlepsza pora, żeby nadrobić zaległości!

Women's Voices: Marianna Grzywaczewska, założycielka Cloudmine

Cloudmine, Demokracja Ilustrowana czy Gdański targ roślinny to tylko niektóre z projektów tej niezwykłej kobiety. Poznajcie Mariannę Grzywaczewską - kreatywność i energia w najlepszym wydaniu! Materiał o Mariannie zobaczycie TUTAJ.

Women's Voices: aktorka Marta Malikowska

Marta Malikowska, aktorka teatralna i filmowa, którą znacie z roli Paziny w serialu HBO "Ślepnąc od świateł", opowiedziała nam o życiu w wielkim mieście, macierzyństwie, wyzwaniach reżyserkich i swojej roli w mrocznym serialu Jakuba Żulczyka i Krzysztofa Skoniecznego. Materiał z jej udziałem zobaczycie TUTAJ.

Women's Voices: pianistka i kompozytorka, Hania Rani

Jej talentem zachwycił się sam producent Bjork. Pianistka, kompozytorka, wokalistka. A przy tym niezwykle skromna, urocza i magiczna postać. Poznajcie Hanię Raniszewską i jej muzykę - materiał wideo TUTAJ.

Sex Stories: kim są swingersi i czy seks w otwartym związku jest ok?

Babskie dyskusje o seksulaności z redakcjami kobieta.pl i Grl's Room przed Wami. Tym razem na tapecie swingersi - kim są swingersi? Czy otwarte związki to dobry pomysł? Dlaczego Francuzi tak bardzo lubią swingowanie? Tym razem rozmawiamy też z ekspertem seksuologiem, dr Agatą Loewe. Materiał zobaczycie TUTAJ.

Sex Stories: seksualna rewolucja wciąż trwa

Z redakcją G'rls Room rozmawiamy o rewolucji seksualnej, prawach kobiet i kulisach #MeToo. Czy to prawda, że wyzwoleniem kobiet stereowali mężczyźni? A seksualna rewolucja nie skończyła się w latach 70.? Materiał możecie obejrzeć TUTAJ.