"The Politician" - nowy serial Netflixa

"The Politician" to nowy serial w reżyserii Ryana Murphy'ego, twórcy "American Horror Story" czy "Konfliktu", który wyprodukuje Netflix. Serial "The Politician" ma być komedią społeczną, której bohaterem będzie tytułowy ambitny polityk z Santa Barbara, którego zagra Ben Platt ("Pitch Perfect", "Pitch Perfect 2", "Nigdy nie jest za późno"). Podobno Ben Platt będzie musiał w serialu "The Politician" wykazać się kunsztem wokalnym.

Każdy sezon serialu "The Politician" ma opowiadać o innych wyborach, w których startuje tytułowy polityk. Odcinek pilotażowy "The Politician" wyreżyseruje Ryan Murphy. W dalszej produkcji dołączą do niego Brad Falchuk i Ian Brennan. 

Do obsady serialu "The Politician" dołączą Barbra Streisand i Gwyneth Paltrow, które jak donosi serwis Deadline, mają być również producentkami serialu. Barbrę Streisand mogliśmy podziwiać na dużym ekranie w  2012 roku w komedii "Mama i ja", zaś Gwyneth Paltrow ostatnio oglądaliśmy w filmach "Bezwstydny Mortdecai" i "Spider-Man: Homecoming"

Zdjęcia do serialu "The Politician" mają ruszyć latem 2018 roku. Ciekawi jesteśmy, czy serial "The Politician" będzie kolejnym hitem Netflixa? Jak sądzicie?