Mieszkająca nad morzem szeptunka zdradziła nam, w jaki sposób ominąć finansowe kłopoty. Okazuje się, że przyczyną finansowych niepowodzeń jest pewien drobiazg, na który nie zawsze zwracamy uwagę. Sprawdź, o co konkretnie chodzi. To właśnie w ten sposób ściągasz na siebie finansowe tarapaty. 

W ten sposób ściągasz na siebie finansowe tarapaty

Każdy marzy o tym, aby jego przyszłość finansowa była zabezpieczona. Niestety za brak gotówki może odpowiadać wiele rzeczy, a jednym z nich jest pech. Jeśli zagościł w twoim życiu, powinnaś jak najszybciej się go pozbyć. Wówczas powodzenie i szczęśliwe dni powrócą do ciebie, a finansowe zobowiązania nie będą aż tak problematyczną kwestią. Stara szeptunka, która zgromadziła magiczne sposoby na to, w jaki sposób odsunąć od siebie nieszczęścia, wie też, co powoduje pieniężną niepomyślność

Zobacz także: 

Okazuje się, że tarapaty finansowe powodują rozwiązane sznurówki w butach. Kiedy nie przywiązujesz wagi do tego, czy obuwie ściśle przylegają do nóg, pech krąży wokół ciebie. Poprzez luźne buty ucieka fortuna i pomyślność. 

Jeśli idąc ulicą, zignorujesz fakt, że sznurówki w butach są poluzowane bądź całkowicie rozwiązane - twój portfel będzie świecił pustkami. Następnym razem zwróć na to uwagę i przyjrzyj się swojemu obuwiu. Dbając o to, nie tylko chronisz się przed ewentualnym potknięciem, ale również oddalasz od siebie finansowe tarapaty. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Sposób pomorskiej szeptunki na finansowe tarapaty

Jeżeli chcesz wzmocnić swoją aurę i oczyścić ją od negatywnej energii, która zabiera pomyślność i wpędza cię w niekończące się wydatki i zadłużenia, zrób jedną prostą rzecz. Buty, których używasz najczęściej, okadź białą szałwią. Zrób to ostrożnie i pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić, czy iskra nie przedostała się do ich wnętrza. Dymną kąpiel przeprowadź w bezpiecznej odległości od obuwia. Dzięki tej prostej czynności oddalisz od siebie niepowodzenia. A jeśli czujesz, że ktoś rzucił na ciebie klątwę, przez którą nie jesteś w stanie poradzić sobie z uciekającą gotówką, możesz także sięgnąć po rytuał szeptuch na odczynianie uroków.