Większość osób przechowuje w swoim portfelu nie tylko gotówkę. To miejsce, w którym gromadzonych jest wiele drobnych przedmiotów. Z pozoru są nieznaczące i nikt nie przywiązuje do nich większej wagi. Mało tego, często zupełnie zapominamy o tym, że kiedyś je tam włożyliśmy. Niestety jeden z nich kumuluje w sobie złą energię, która oddala miłosne uczucia. Schowany w przegródce bądź kieszonce przynosi wielkiego pecha. 

Zobacz także: 

W ten sposób przyciągasz do siebie miłosne kłopoty

Poznaj sekretny sposób szeptunki na to, aby miłość znów zagościła w twoim życiu. Według dawnych przesłań jest jedna rzecz, która kumuluje w sobie złą energię. Blokuje także dostęp do romantycznych uczuć. Jeśli trzymasz ją w portfelu, w ten sposób przyciągasz do siebie miłosne kłopoty. Tą rzeczą jest mały guzik. Wiele osób wrzuca go do portmonetki z nadzieją, że przyda się w jakiejś sytuacji, a niedługo potem zapomina o jego istnieniu. Niestety noszony w niedalekiej odległości od właściciela, wywołuje pasmo nieszczęść, które najczęściej dotyczą relacji damsko-męskich. W szczególności guzik w tych trzech kolorach przyciąga pasmo niepowodzeń: 

  • białym,
  • czarnym, 
  • granatowym. 

Szeptunka radzi, aby jak najprędzej wyrzucić go z przegródki portfela. Aby uziemić złą energię, warto wykonać jeszcze jedną czynność. 

Zobacz także: 

Jak pozbyć się pecha w miłości?

Nie wystarczy jedynie wyrzucić guzik, aby odciąć się od negatywnych fluidów. Jeżeli chcesz, aby miłość powróciła do twojego życia, najpierw umieść go w wodzie z solą. Pozostaw pechowy przedmiot na noc, a następnego dnia o poranku wyjmij i czym prędzej pozbądź się go z domu. Aby wzmocnić działanie czarów, szeptunka doradza, aby wykonać sekretny rytuał na spełnienie marzeń. Moc świec przyciągnie do ciebie to, o czym skrycie marzysz. 

Zobacz także: