Wpływ na ludzki charakter ma wiele czynników, a jednym z nich jest imię nadane w dniu narodzin. Zawarta w nim energia w decydującym stopniu określa predyspozycje życiowe oraz ma wpływ na to, jakich wyborów dokonujemy. Według ekspertów od imion istnieje pewna wyjątkowa lista, która określa osoby o skłonnościach narcystycznych. Są zapatrzeni w czubek własnego nosa i zrobią wszystko, by zyskać poklask. Okazuje się, że mężczyźni o tych 5 imionach to szpanerzy. Dla nich liczy się ilość, a nie jakość. 

Zobacz także: 

Mężczyźni o tych 5 imionach to szpanerzy

Otaczają się luksusowymi dobrami tylko po to, aby wzbudzić w innych zazdrość. Chcą być stale na świeczniku, a niekiedy sami rozpowiadają plotki na swój temat. Dla popularności są w stanie poświęcić niemalże wszystko. Mężczyźni o tych 5 imionach zrobią wszystko dla poklasku

Mariusz

Mariusz zalicza się do grupy mężczyzn, którzy najbardziej w życiu cenią sobie prestiż i chcą, aby ich osoba wzbudzała w innych podziw i szacunek. Drogi do osiągnięcia tego celu upatrują w ciężkiej pracy. Nie można odmówić im samozaparcia. Kiedy chcą osiągnąć jakiś cel, zrobią wszystko, aby szybko wspiąć się na sam szczyt. Z takiej pozycji spoglądają na innych. Lubią eleganckie ubrania i szybkie samochody. Uważają, że te atrybuty dodają im atrakcyjności i wzbudzają ogólną zazdrość wśród znajomych. 

Stefan

Stefan to mężczyzna zdecydowany i pewny siebie - a przynajmniej w ten sposób przedstawia się światu. Bardzo pragnie tego, aby inni widzieli w nim życiowego mentora. Podczas rozmów używa wymyślnych metafor i często wtrąca zasłyszane przysłowia oraz cytaty. W głębi serca bardzo przejmuje się opinią innych i obawia się odtrącenia. Aby zjednać sobie ludzi, udziela rad i bardzo angażuje się w relacje. Niestety czasami obiera moralizatorski ton, który może wywoływać frustrację u jego rozmówców. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Łukasz

Łukasz to przebojowy mężczyzna, który chce być popularny. Jego marzeniem jest to, aby idąc ulicą, każdy zwracał na niego uwagę, prosił go o zdjęcie i autograf. Czasami czuję się tak, jakby już był gwiazdą filmową i zapomina o tym, że nie należą mu się specjalne przywileje. Nawet kiedy w jego życiu nie układa się najlepiej, nigdy nie przyzna się do porażek. Woli zachować pozory, niż poprosić kogoś o pomoc. 

Piotr

Piotr to gadżeciarz, który czuje potrzebę bycia na bieżąco z nowinkami ze świata technologii. Nawet jeśli zdaje sobie sprawę z tego, że nie potrzebuje nowego sprzętu i tak skieruje swoje kroki w stronę sklepu z RTV czy AGD. Nieodparta chęć pochwalenia się przed znajomymi najnowszym smartfonem wygrywa z logicznymi argumentami. Piotr odmówi sobie zaspokojenia potrzeb pierwszej potrzeby, byle tylko inni zachwycili się jego nowym telewizorem bądź innym sprzętem z kategorii elektroniki. 

Dominik

Dominik to typ mężczyzny szpanera, który musi mieć największy dom w okolicy, jeździć szybkim autem i ubierać się w modne ciuchy. Bardzo lubi zapraszać znajomych do drogich restauracji, aby pokazać, że ma wystarczające środki finansowe, aby spędzać czas w takich miejscach. Żyje ponad stan, ale nie martwi się tym, dopóki inni zazdroszczą mu prestiżu i wysokiego statusu społecznego. 

Zobacz także: