Wiele osób szuka sposobu, by usunąć wrogo nastawionych ludzi ze swojego otoczenia. Gdy metody takie jak rytuał odcięcia lub rytuał zamrożenia nie są możliwe albo nie działają, warto wypróbować starszych, sprawdzonych sposobów. Pozwolą one przywrócić spokój i harmonię. Poznaj staropolskie zaklęcie na usunięcie wrogów. Uważaj na 1 szczegół, inaczej obróci się przeciwko tobie. Sprawdź, od czego trzeba zacząć.

Jak działa staropolskie zaklęcie na usunięcie wrogów?

Niewiele jest na świecie osób, które nie mają wokół siebie negatywnej energii. Pozostali muszą zmagać się z problemami w trudnych relacjach. Staropolskie zaklęcie na usunięcie wrogów pomaga rozwiązać sytuacje, które wykraczają poza tradycyjne metody zamykania sporów. Ma na celu zakończenie złego wpływu danej osoby na życie, blokadę dostępu, ochronę i utratę zainteresowania wroga.

W jakich okolicznościach powinnaś skorzystać ze staropolskiego zaklęcia na usunięcie wrogów? Gdy spotykają się zdarzenia takie jak:

  • plotki i obmowa,
  • nastawianie ludzi przeciwko tobie,
  • wkraczanie w twoją przestrzeń życiową,
  • poczucie zagrożenia i strach,
  • ingerowanie w relacje, pracę, własność.

Zaklęcie na usunięcie wrogów powinno stosować się wtedy, gdy chcemy odciąć kogoś z naszego życia, ale nie życzymy źle takiej osobie. Wprost przeciwnie – im lepszego życia (z dala od nas) życzymy danej wrogiej osobie, tym większe szanse na powodzenie ma zaklęcie. Zawiera ono w sobie wybaczenie i pragnienie zmiany swojego środowiska na lepsze, a nie życia wroga na gorsze. Nastawienie i emocje są tu bardzo ważne.

Zobacz też:

Jak wykonać staropolskie zaklęcie na usunięcie wrogów?

Do wykonania zaklęcia na usuwanie wrogów potrzebne będą następujące przedmioty:

  • 1 świeca czarna lub naturalna z wosku,
  • słoik średniej wielkości z zakrętką,
  • kilka szpilek, igieł, żyletek lub innych małych, ostrych przedmiotów,
  • nożyczki,
  • kartka i długopis.

Przystępujemy do zaklęcia po Pełni Księżyca (najbliższa 1.08.2023, następna 31.08.2023), można je wykonywać aż do nowiu Księżyca. Najlepiej wykonywać je po zachodzie słońca, chwilę przed północą.

Zobacz także:

Przed wykonaniem zaklęcia warto usiąść i przemyśleć swoją sytuację oraz uczucia. Jeśli targają tobą zbyt silne emocje, postaraj się uwolnić je i oczyścić za pomocą kąpieli solnej. Następnie tak wykonasz staropolskie zaklęcie na usuwanie wrogów:

  1. Zapal świecę i umieść ją na podstawce.
  2. Na kartce zapisz imię i nazwisko wrogiej osoby. Przeczytaj je 3 razy na głos.
  3. Kartkę przetnij na pół i włóż na dno słoika, wlej na nią trochę wosku ze świecy.
  4. Następie ostrożnie włóż przygotowane ostre przedmioty lub wbij je w wosk. Ważne, by się nie skaleczyć.
  5. Słoik zakręć, można zalakować go woskiem.
  6. Wypowiedź zaklęcie: Tym naczyniem zamykam dostęp do mnie mojemu wrogowi, (imię wroga). Na naszej drodze stoi ostrze przeszkód. Znikam z myśli wroga, znikam ze słów wroga, znikam z serca wroga. Wykonało się.

Świecę należy zgasić lub pozostawić do wypalenia, a jej resztki wyrzucić do ziemi. Słoik można postawić w rogu przedpokoju, w okolicy drzwi wejściowych lub innego neutralnego pomieszczenia. Nie wolno przenosić go do sypialni, kuchni, salonu czy łazienki. Po pewnym czasie można przenieść go do piwnicy, na strych, itp. Tak długo, jak słoik będzie zamknięty, wrogo nastawiona osoba stopniowo zapomni o twoim istnieniu lub całkowicie zniknie z twojego życia.

Przeczytaj też:

Zaklęcie na usunięcie wrogów - na to uważaj

Jak w większości podobnych rytuałów, w zaklęciu na usuwanie wrogów ważna jest intencja. Podkreślamy, że chcemy się uwolnić od wrogości, a nie ściągnąć złą energię na wroga. 

Kolejna istotna sprawa to przeprowadzenie rytuału z niezwykłą ostrożnością. Używanie ostrych przedmiotów do wypełnienia słoika można wykonywać przy użyciu pęsety lub szczypiec, ponieważ pod żadnym pozorem nie można się zranić. Nawet najmniejsze skaleczenie może bowiem sprawić, że zaklęcie obróci się przeciwko tobie. Wtedy złość wroga może się wzmóc lub zyskasz kolejną negatywnie nastawioną osobę. Dlatego pamiętaj o szczególnej ostrożności przy wypełnianiu słoika.

Sprawdź także: